ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 02.09.2026
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministratorprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.927.008 RON | 812.940 RON | 417.775 RON | 1.008.037 RON | 321.237 RON | 913.180 RON | 10 |
| 2024 | 1.616.634 RON | 494.905 RON | 194.045 RON | 587.645 RON | 101.545 RON | 495.145 RON | 9 |
| 2023 | 1.689.730 RON | 472.519 RON | 323.654 RON | 185.872 RON | 610.541 RON | 472.759 RON | 10 |
| 2022 | 1.853.968 RON | 755.474 RON | 340.051 RON | 387.709 RON | 708.256 RON | 755.914 RON | 13 |
| 2021 | 883.920 RON | 281.537 RON | 34.291 RON | 12.060 RON | 303.768 RON | 281.537 RON | 11 |
| 2020 | 612.058 RON | 241.795 RON | 40.718 RON | 4.727 RON | 277.986 RON | 241.995 RON | 9 |
| 2019 | 295.700 RON | 29.886 RON | 8.412 RON | 7.090 RON | 31.408 RON | 30.086 RON | 9 |
| 2018 | 173.005 RON | 34.024 RON | 85.182 RON | 7.090 RON | 112.316 RON | 34.224 RON | 6 |
| 2017 | 162.200 RON | 111.089 RON | 2.871 RON | 7.090 RON | 107.070 RON | 111.289 RON | 4 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 1.927.008 RON | 1.616.634 RON | 1.689.730 RON | 1.853.968 RON | 883.920 RON | 612.058 RON | 295.700 RON | 173.005 RON | 162.200 RON |
| Venituri totale | 2.204.046 RON | 1.629.239 RON | 1.952.279 RON | 1.853.968 RON | 883.920 RON | 612.058 RON | 295.700 RON | 173.005 RON | 162.200 RON |
| Cheltuieli totale | 1.257.841 RON | 1.085.458 RON | 1.460.237 RON | 1.079.754 RON | 593.544 RON | 364.576 RON | 262.857 RON | 137.251 RON | 49.489 RON |
| Profit brut | 946.205 RON | 543.781 RON | 492.042 RON | 774.214 RON | 290.376 RON | 247.482 RON | 32.843 RON | 35.754 RON | 112.711 RON |
| Profit net | 812.940 RON | 494.905 RON | 472.519 RON | 755.474 RON | 281.537 RON | 241.795 RON | 29.886 RON | 34.024 RON | 111.089 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 1.008.037 RON | 587.645 RON | 185.872 RON | 387.709 RON | 12.060 RON | 4.727 RON | 7.090 RON | 7.090 RON | 7.090 RON |
| Active circulante | 321.237 RON | 101.545 RON | 610.541 RON | 708.256 RON | 303.768 RON | 277.986 RON | 31.408 RON | 112.316 RON | 107.070 RON |
| Creante | 29.898 RON | 10.525 RON | 536.189 RON | 659.196 RON | 253.295 RON | 164.405 RON | 3.615 RON | 60.305 RON | 38.900 RON |
| Casa si conturi la banci | 291.339 RON | 91.020 RON | 74.352 RON | 49.060 RON | 50.473 RON | 113.581 RON | 27.793 RON | 52.011 RON | 68.170 RON |
| Cheltuieli in avans | 1.681 RON | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Datorii totale | 417.775 RON | 194.045 RON | 323.654 RON | 340.051 RON | 34.291 RON | 40.718 RON | 8.412 RON | 85.182 RON | 2.871 RON |
| Capitaluri proprii | 913.180 RON | 495.145 RON | 472.759 RON | 755.914 RON | 281.537 RON | 241.995 RON | 30.086 RON | 34.224 RON | 111.289 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 10 | 9 | 10 | 13 | 11 | 9 | 9 | 6 | 4 |