ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 RON | -2.724.139 RON | 20.359.917 RON | 4.499.732 RON | 115.611 RON | -15.744.564 RON | 0 |
| 2024 | 0 RON | -1.453.248 RON | 17.765.673 RON | 4.499.732 RON | 245.517 RON |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|
| -13.020.424 RON |
| 0 |
| 2023 | 12.243 RON | -11.870.375 RON | 18.559.488 RON | 5.709.563 RON | 1.282.749 RON | -11.567.176 RON | — |
| 2022 | 13.421.173 RON | 7.862.503 RON | 9.716.713 RON | 14.413.325 RON | 15.606.587 RON | 20.303.199 RON | 0 |
| 2021 | 20.959.647 RON | 13.520.125 RON | 14.504.145 RON | 13.445.167 RON | 13.499.674 RON | 12.440.696 RON | — |
| 2020 | 0 RON | -569.093 RON | 15.379.609 RON | 13.231.473 RON | 296.710 RON | -1.851.426 RON | 0 |
| 2019 | 0 RON | -964.288 RON | 14.397.314 RON | 12.848.456 RON | 266.525 RON | -1.282.333 RON | 0 |
| 2018 | — | -297.240 RON | 12.675.096 RON | 12.084.469 RON | 272.582 RON | -318.045 RON | 0 |
| 2017 | — | -95.805 RON | 140.195 RON | 3.251 RON | 116.139 RON | -20.805 RON | 0 |
| Cifra de afaceri | 0 RON | 0 RON | 12.243 RON | 13.421.173 RON | 20.959.647 RON | 0 RON | 0 RON | — | — |
| Venituri totale | 1.990 RON | 20.544 RON | 128.010 RON | 13.821.921 RON | 21.193.999 RON | 18.367 RON | 90.675 RON | 110.929 RON | 3.606 RON |
| Cheltuieli totale | 2.726.129 RON | 1.473.792 RON | 11.998.385 RON | 4.721.723 RON | 5.775.672 RON | 587.460 RON | 1.054.963 RON | 408.169 RON | 99.411 RON |
| Profit brut | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 9.100.198 RON | 15.418.327 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere bruta | 2.724.139 RON | 1.453.248 RON | 11.870.375 RON | 0 RON | 0 RON | 569.093 RON | 964.288 RON | 297.240 RON | 95.805 RON |
| Profit net | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 7.862.503 RON | 13.520.125 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere neta | 2.724.139 RON | 1.453.248 RON | 11.870.375 RON | 0 RON | 0 RON | 569.093 RON | 964.288 RON | 297.240 RON | 95.805 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 4.499.732 RON | 4.499.732 RON | 5.709.563 RON | 14.413.325 RON | 13.445.167 RON | 13.231.473 RON | 12.848.456 RON | 12.084.469 RON | 3.251 RON |
| Active circulante | 115.611 RON | 245.517 RON | 1.282.749 RON | 15.606.587 RON | 13.499.674 RON | 296.710 RON | 266.525 RON | 272.582 RON | 116.139 RON |
| Creante | 76.348 RON | 77.037 RON | 45.473 RON | 6.520.738 RON | 1.354.607 RON | 266.643 RON | 205.768 RON | 67.271 RON | 0 RON |
| Casa si conturi la banci | 39.263 RON | 168.480 RON | 1.237.276 RON | 9.085.849 RON | 12.145.067 RON | 30.067 RON | 60.757 RON | 205.311 RON | 116.139 RON |
| Cheltuieli in avans | 10 RON | 0 RON | — | 0 RON | — | 0 RON | 0 RON | — | — |
| Datorii totale | 20.359.917 RON | 17.765.673 RON | 18.559.488 RON | 9.716.713 RON | 14.504.145 RON | 15.379.609 RON | 14.397.314 RON | 12.675.096 RON | 140.195 RON |
| Capitaluri proprii | -15.744.564 RON | -13.020.424 RON | -11.567.176 RON | 20.303.199 RON | 12.440.696 RON | -1.851.426 RON | -1.282.333 RON | -318.045 RON | -20.805 RON |
| Capital subscris varsat | 75.000 RON | 75.000 RON | 75.000 RON | 75.000 RON | 75.000 RON | 75.000 RON | 75.000 RON | 75.000 RON | 75.000 RON |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| firmăprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| persoanăadministrator |
| persoanăadministrator | — |
| firmăadministrator | — |
| persoanăadministrator | — |
| 1 deținător în act | 100% |
Respinge cererea ca inadmisibilă. Cu apel în termen de 5 zile de la comunicare. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin intermediul grefei instanţei azi, 13.12.2024.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
Nu am putut lega aceasta persoana de o identitate, asa ca nu stim in ce alte firme apare. O potrivim dupa identificator, niciodata dupa nume.