EGO MOMENTIS S.R.L.
- EGO INSTITUTE CREATION S.R.L.documentat 2018 – 2025
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 02.09.2026
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri. Registrul scrie aceasta adresa in 10 feluri, deci firmele stau pe tot atatea chei:
Afisate primele 50. Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri. Registrul scrie aceasta adresa in 2 feluri, deci firmele stau pe tot atatea chei:
Afisate primele 50. Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri.
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanănu mai e administratorprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| persoanăadministrator | — |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 191.035 RON | 33.627 RON | 19.895 RON | 43.078 RON | 114.702 RON | 137.971 RON | 1 |
| 2024 | 175.245 RON | 55.749 RON | 5.554 RON | 30.653 RON | 174.016 RON | 199.143 RON | 1 |
| 2023 | 102.776 RON | 41.168 RON | 3.521 RON | 33.791 RON | 147.675 RON | 179.787 RON | 1 |
| 2022 | 45.977 RON | -20.020 RON | 1.598 RON | 2.412 RON | 137.805 RON | 138.619 RON | 0 |
| 2021 | 22.153 RON | 21.113 RON | 11.571 RON | 24.125 RON | 145.883 RON | 158.639 RON | — |
| 2020 | 9.738 RON | 9.471 RON | 10.906 RON | 24.125 RON | 124.105 RON | 137.526 RON | — |
| 2019 | 77.018 RON | 60.930 RON | 10.639 RON | 24.125 RON | 114.367 RON | 128.055 RON | — |
| 2018 | 77.603 RON | 60.532 RON | 0 RON | — | 87.125 RON | 87.125 RON | — |
| 2017 | 27.671 RON | 26.350 RON | 513 RON | — | 27.063 RON | 26.550 RON | — |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 191.035 RON | 175.245 RON | 102.776 RON | 45.977 RON | 22.153 RON | 9.738 RON | 77.018 RON | 77.603 RON | 27.671 RON |
| Venituri totale | 206.436 RON | 175.245 RON | 102.776 RON | 45.977 RON | 22.153 RON | 9.738 RON | 77.617 RON | 77.603 RON | 27.671 RON |
| Cheltuieli totale | 170.786 RON | 117.866 RON | 51.028 RON | 64.797 RON | 375 RON | — | 14.359 RON | 14.743 RON | 491 RON |
| Profit brut | 35.650 RON | 57.379 RON | 51.748 RON | 0 RON | 21.778 RON | 9.738 RON | 63.258 RON | 62.860 RON | 27.180 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 18.820 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Profit net | 33.627 RON | 55.749 RON | 41.168 RON | 0 RON | 21.113 RON | 9.471 RON | 60.930 RON | 60.532 RON | 26.350 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 20.020 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 43.078 RON | 30.653 RON | 33.791 RON | 2.412 RON | 24.125 RON | 24.125 RON | 24.125 RON | — | — |
| Active circulante | 114.702 RON | 174.016 RON | 147.675 RON | 137.805 RON | 145.883 RON | 124.105 RON | 114.367 RON | 87.125 RON | 27.063 RON |
| Creante | 64.993 RON | 42.612 RON | 32.137 RON | 33.220 RON | 55.083 RON | 55.083 RON | 45.345 RON | 42.539 RON | 6.630 RON |
| Casa si conturi la banci | 49.709 RON | 131.404 RON | 115.538 RON | 104.585 RON | 90.800 RON | 69.022 RON | 69.022 RON | 44.586 RON | 20.433 RON |
| Cheltuieli in avans | 86 RON | 28 RON | 1.842 RON | 0 RON | 202 RON | 202 RON | 202 RON | — | — |
| Datorii totale | 19.895 RON | 5.554 RON | 3.521 RON | 1.598 RON | 11.571 RON | 10.906 RON | 10.639 RON | 0 RON | 513 RON |
| Capitaluri proprii | 137.971 RON | 199.143 RON | 179.787 RON | 138.619 RON | 158.639 RON | 137.526 RON | 128.055 RON | 87.125 RON | 26.550 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 1 | 1 | 1 | 0 | — | — | — | — | — |