| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 132.370 RON | -122.877 RON | 199.831 RON | 303.457 RON | 630.940 RON | 678.903 RON | 2 |
| 2024 | 401.387 RON | 20.482 RON | 82.492 RON | 425.217 RON | 533.643 RON |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|
| 801.780 RON |
| 2 |
| 2023 | 2.442.613 RON | 1.507.704 RON | 844.063 RON | 818.101 RON | 900.800 RON | 781.298 RON | 2 |
| 2022 | 85.539 RON | -1.461.900 RON | 2.380.159 RON | 732.376 RON | 1.033.868 RON | -726.407 RON | 3 |
| 2021 | 282.876 RON | -92.564 RON | 2.414.022 RON | 2.045.314 RON | 1.235.717 RON | 735.493 RON | 8 |
| 2020 | 44.275 RON | -421.712 RON | 750.313 RON | 129.727 RON | 1.915.117 RON | 1.143.847 RON | 9 |
| 2019 | 1.340.784 RON | 932.697 RON | 512.824 RON | 154.711 RON | 2.093.524 RON | 1.565.559 RON | 10 |
| 2018 | 866.882 RON | 477.937 RON | 105.349 RON | 179.696 RON | 754.366 RON | 639.693 RON | 12 |
| 2017 | 396.024 RON | 159.156 RON | 196.035 RON | 19.388 RON | 338.303 RON | 161.656 RON | 7 |
| Cifra de afaceri | 132.370 RON | 401.387 RON | 2.442.613 RON | 85.539 RON | 282.876 RON | 44.275 RON | 1.340.784 RON | 866.882 RON | 396.024 RON |
| Venituri totale | 151.295 RON | 420.759 RON | 2.461.565 RON | 104.563 RON | 316.996 RON | 63.443 RON | 1.359.952 RON | 877.862 RON | 396.024 RON |
| Cheltuieli totale | 274.172 RON | 397.183 RON | 929.924 RON | 1.565.607 RON | 406.641 RON | 484.715 RON | 413.847 RON | 391.257 RON | 232.818 RON |
| Profit brut | 0 RON | 23.576 RON | 1.531.641 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 946.105 RON | 486.605 RON | 163.206 RON |
| Pierdere bruta | 122.877 RON | 0 RON | 0 RON | 1.461.044 RON | 89.645 RON | 421.272 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Profit net | 0 RON | 20.482 RON | 1.507.704 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 932.697 RON | 477.937 RON | 159.156 RON |
| Pierdere neta | 122.877 RON | 0 RON | 0 RON | 1.461.900 RON | 92.564 RON | 421.712 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 303.457 RON | 425.217 RON | 818.101 RON | 732.376 RON | 2.045.314 RON | 129.727 RON | 154.711 RON | 179.696 RON | 19.388 RON |
| Active circulante | 630.940 RON | 533.643 RON | 900.800 RON | 1.033.868 RON | 1.235.717 RON | 1.915.117 RON | 2.093.524 RON | 754.366 RON | 338.303 RON |
| Stocuri | 18.588 RON | 18.588 RON | -206.146 RON | 9.551 RON | 9.551 RON | 1.781 RON | 132.855 RON | 1.781 RON | 58.141 RON |
| Creante | 266.708 RON | 500.879 RON | 1.087.427 RON | 993.122 RON | 1.213.017 RON | 1.910.756 RON | 1.956.715 RON | 686.246 RON | 231.578 RON |
| Casa si conturi la banci | 345.644 RON | 14.176 RON | 19.519 RON | 31.195 RON | 13.149 RON | 2.580 RON | 3.954 RON | 66.339 RON | 48.584 RON |
| Datorii totale | 199.831 RON | 82.492 RON | 844.063 RON | 2.380.159 RON | 2.414.022 RON | 750.313 RON | 512.824 RON | 105.349 RON | 196.035 RON |
| Venituri in avans | 55.663 RON | 74.588 RON | 93.540 RON | 112.492 RON | 131.516 RON | 150.684 RON | 169.852 RON | 189.020 RON | — |
| Capitaluri proprii | 678.903 RON | 801.780 RON | 781.298 RON | -726.407 RON | 735.493 RON | 1.143.847 RON | 1.565.559 RON | 639.693 RON | 161.656 RON |
| Capital subscris varsat | 2.600 RON | 2.600 RON | 2.600 RON | 2.600 RON | 2.600 RON | 2.600 RON | 2.600 RON | 2.600 RON | 2.500 RON |
| Nr. mediu salariati | 2 | 2 | 2 | 3 | 8 | 9 | 10 | 12 | 7 |
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
com. 1 Decembrie, Ferma 12, hala nr. 8, cod postai 077005, suprafaţa de 300 mp
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 40% |
| persoană |
| 2 deținători în act | 100% |
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri.
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri. Registrul scrie aceasta adresa in 2 feluri, deci firmele stau pe tot atatea chei:
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.