ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 01.09.2026
comuna Păuleşti, satul Hrip, fără număr, nr. cadastral 103748
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Vecinii nu se pot numara: adresa publicata nu ajunge pana la numar, deci cheia ar aduna toata strada.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 95,24% |
| persoană | 4,76% |
| 2 deținători în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 306.464 RON | 16.372 RON | 732.969 RON | 6.688.042 RON | 447.804 RON | 590.718 RON | 2 |
| 2024 | 61.146 RON | 61.427 RON | 1.252.759 RON | 6.741.611 RON | 1.410.633 RON | 574.347 RON | 2 |
| 2023 | 221.681 RON | 52.222 RON | 696.722 RON | 6.493.086 RON | 1.473.324 RON | 512.920 RON | 2 |
| 2022 | 144.394 RON | 14.480 RON | 1.621.777 RON | 5.094.574 RON | 4.181.185 RON | 460.698 RON | 2 |
| 2021 | 123.068 RON | 77.377 RON | 1.470.031 RON | 2.628.447 RON | 6.920.011 RON | 446.218 RON | 2 |
| 2020 | 182.803 RON | 230.167 RON | 1.935.934 RON | 2.142.068 RON | 8.155.765 RON | 368.841 RON | 1 |
| 2019 | 175.911 RON | 60.563 RON | 202.183 RON | 130.289 RON | 204.803 RON | 132.909 RON | 1 |
| 2018 | 128.733 RON | 67.905 RON | 167.951 RON | 45.000 RON | 195.297 RON | 72.346 RON | — |
| 2017 | 27.013 RON | 4.241 RON | 137.300 RON | 45.480 RON | 96.261 RON | 4.441 RON | — |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 306.464 RON | 61.146 RON | 221.681 RON | 144.394 RON | 123.068 RON | 182.803 RON | 175.911 RON | 128.733 RON | 27.013 RON |
| Venituri totale | 957.237 RON | 811.248 RON | 798.767 RON | 779.431 RON | 698.013 RON | 427.501 RON | 175.911 RON | 128.733 RON | 27.013 RON |
| Cheltuieli totale | 936.983 RON | 749.462 RON | 744.493 RON | 763.546 RON | 619.382 RON | 195.330 RON | 113.589 RON | 59.541 RON | 22.518 RON |
| Profit brut | 20.254 RON | 61.786 RON | 54.274 RON | 15.885 RON | 78.631 RON | 232.171 RON | 62.322 RON | 69.192 RON | 4.495 RON |
| Profit net | 16.372 RON | 61.427 RON | 52.222 RON | 14.480 RON | 77.377 RON | 230.167 RON | 60.563 RON | 67.905 RON | 4.241 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 6.688.042 RON | 6.741.611 RON | 6.493.086 RON | 5.094.574 RON | 2.628.447 RON | 2.142.068 RON | 130.289 RON | 45.000 RON | 45.480 RON |
| Active circulante | 447.804 RON | 1.410.633 RON | 1.473.324 RON | 4.181.185 RON | 6.920.011 RON | 8.155.765 RON | 204.803 RON | 195.297 RON | 96.261 RON |
| Stocuri | 338.935 RON | 303.355 RON | 182.627 RON | 121.910 RON | 44.354 RON | 27.794 RON | — | — | — |
| Creante | 27.933 RON | 1.042.364 RON | 1.021.950 RON | 2.693.257 RON | 4.574.551 RON | 7.238.491 RON | — | — | — |
| Casa si conturi la banci | 80.936 RON | 64.914 RON | 268.747 RON | 1.366.018 RON | 2.301.106 RON | 889.480 RON | 204.803 RON | 195.297 RON | 96.261 RON |
| Cheltuieli in avans | 1.022 RON | — | 886 RON | — | 10.226 RON | 13.280 RON | — | — | — |
| Datorii totale | 732.969 RON | 1.252.759 RON | 696.722 RON | 1.621.777 RON | 1.470.031 RON | 1.935.934 RON | 202.183 RON | 167.951 RON | 137.300 RON |
| Venituri in avans | 5.813.181 RON | 6.325.138 RON | 6.757.654 RON | 7.193.284 RON | 7.642.435 RON | 8.006.338 RON | — | — | — |
| Capitaluri proprii | 590.718 RON | 574.347 RON | 512.920 RON | 460.698 RON | 446.218 RON | 368.841 RON | 132.909 RON | 72.346 RON | 4.441 RON |
| Capital subscris varsat | 210 RON | 210 RON | 210 RON | 210 RON | 210 RON | 210 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | — | — |