ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 01.09.2026
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| persoanăadministratorrevocat în acte, listat în registru | — |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.660.334 RON | 585.064 RON | 91.313 RON | 35.445 RON | 641.172 RON | 585.304 RON | 4 |
| 2024 | 1.528.825 RON | 165.831 RON | 278.071 RON | 185.128 RON | 259.014 RON | 166.071 RON | 4 |
| 2023 | 1.456.818 RON | 275.743 RON | 85.507 RON | 15.067 RON | 347.631 RON | 277.191 RON | 2 |
| 2022 | 1.000.642 RON | 282.446 RON | 188.808 RON | 32.134 RON | 439.360 RON | 282.686 RON | 1 |
| 2021 | 395.534 RON | 199.220 RON | 21.532 RON | 41.953 RON | 179.079 RON | 199.500 RON | 1 |
| 2020 | 375.551 RON | 180.056 RON | 36.770 RON | 74.416 RON | 142.610 RON | 180.256 RON | — |
| 2019 | 365.184 RON | 214.947 RON | 102.452 RON | 88.398 RON | 229.201 RON | 215.147 RON | — |
| 2018 | 156.354 RON | 38.137 RON | 1.006 RON | 1.176 RON | 54.531 RON | 54.701 RON | — |
| 2017 | 37.080 RON | 16.364 RON | 664 RON | 1.693 RON | 15.535 RON | 16.564 RON | — |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 1.660.334 RON | 1.528.825 RON | 1.456.818 RON | 1.000.642 RON | 395.534 RON | 375.551 RON | 365.184 RON | 156.354 RON | 37.080 RON |
| Venituri totale | 1.811.120 RON | 1.530.790 RON | 1.476.249 RON | 1.013.812 RON | 395.644 RON | 375.879 RON | 365.994 RON | 156.361 RON | 37.080 RON |
| Cheltuieli totale | 1.108.834 RON | 1.319.990 RON | 1.187.967 RON | 714.227 RON | 184.791 RON | 185.220 RON | 140.068 RON | 113.550 RON | 19.603 RON |
| Profit brut | 702.286 RON | 210.800 RON | 288.282 RON | 299.585 RON | 210.853 RON | 190.659 RON | 225.926 RON | 42.811 RON | 17.477 RON |
| Profit net | 585.064 RON | 165.831 RON | 275.743 RON | 282.446 RON | 199.220 RON | 180.056 RON | 214.947 RON | 38.137 RON | 16.364 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 35.445 RON | 185.128 RON | 15.067 RON | 32.134 RON | 41.953 RON | 74.416 RON | 88.398 RON | 1.176 RON | 1.693 RON |
| Active circulante | 641.172 RON | 259.014 RON | 347.631 RON | 439.360 RON | 179.079 RON | 142.610 RON | 229.201 RON | 54.531 RON | 15.535 RON |
| Creante | 544.601 RON | 241.380 RON | 335.520 RON | 366.335 RON | 140.149 RON | 139.424 RON | 85.534 RON | — | — |
| Casa si conturi la banci | 96.571 RON | 17.634 RON | 12.111 RON | 73.025 RON | 38.930 RON | 3.186 RON | 143.667 RON | 54.531 RON | 15.535 RON |
| Datorii totale | 91.313 RON | 278.071 RON | 85.507 RON | 188.808 RON | 21.532 RON | 36.770 RON | 102.452 RON | 1.006 RON | 664 RON |
| Capitaluri proprii | 585.304 RON | 166.071 RON | 277.191 RON | 282.686 RON | 199.500 RON | 180.256 RON | 215.147 RON | 54.701 RON | 16.564 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | — | — | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 4 | 4 | 2 | 1 | 1 | — | — | — | — |