ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 31.08.2026
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri. Registrul scrie aceasta adresa in 2 feluri, deci firmele stau pe tot atatea chei:
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministratorprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 RON | 0 RON | 28.593 RON | 159 RON | 0 RON | -28.434 RON | 0 |
| 2024 | — | 0 RON | 28.593 RON | 159 RON | — | -28.434 RON | — |
| 2023 | — | 0 RON | 28.593 RON | 159 RON | — | -28.434 RON | — |
| 2022 | — | 0 RON | 28.593 RON | 159 RON | — | -28.434 RON | — |
| 2021 | — | 0 RON | 28.593 RON | 159 RON | — | -28.434 RON | — |
| 2020 | — | -6.831 RON | 28.594 RON | 159 RON | — | -28.435 RON | 1 |
| 2019 | 146.677 RON | -33.956 RON | 74.120 RON | 160 RON | 52.356 RON | -21.604 RON | 2 |
| 2018 | 244.689 RON | 79.472 RON | 4.949 RON | 160 RON | 87.141 RON | 82.352 RON | 2 |
| 2017 | 32.328 RON | 2.680 RON | 8.300 RON | 266 RON | 10.914 RON | 2.880 RON | 1 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 0 RON | — | — | — | — | — | 146.677 RON | 244.689 RON | 32.328 RON |
| Venituri totale | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 6 RON | 148.581 RON | 245.903 RON | 32.455 RON |
| Cheltuieli totale | 0 RON | — | — | — | — | 6.837 RON | 180.672 RON | 163.984 RON | 29.452 RON |
| Profit brut | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 81.919 RON | 3.003 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 6.831 RON | 32.091 RON | 0 RON | 0 RON |
| Profit net | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 79.472 RON | 2.680 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 6.831 RON | 33.956 RON | 0 RON | 0 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 159 RON | 159 RON | 159 RON | 159 RON | 159 RON | 159 RON | 160 RON | 160 RON | 266 RON |
| Active circulante | 0 RON | — | — | — | — | — | 52.356 RON | 87.141 RON | 10.914 RON |
| Creante | 0 RON | — | — | — | — | — | 14.247 RON | 33.079 RON | — |
| Casa si conturi la banci | 0 RON | — | — | — | — | — | 38.109 RON | 54.062 RON | 10.914 RON |
| Datorii totale | 28.593 RON | 28.593 RON | 28.593 RON | 28.593 RON | 28.593 RON | 28.594 RON | 74.120 RON | 4.949 RON | 8.300 RON |
| Capitaluri proprii | -28.434 RON | -28.434 RON | -28.434 RON | -28.434 RON | -28.434 RON | -28.435 RON | -21.604 RON | 82.352 RON | 2.880 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 0 | — | — | — | — | 1 | 2 | 2 | 1 |