| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | — | 0 RON | 84.019 RON | — | 8 RON | -84.011 RON | — |
| 2023 | — | 0 RON | 84.019 RON | — | 8 RON | -84.011 RON |
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| — |
| 2022 | — | 0 RON | 84.019 RON | — | 8 RON | -84.011 RON | — |
| 2021 | — | 0 RON | 99.940 RON | — | 15.929 RON | -84.011 RON | — |
| 2020 | — | -159 RON | 99.948 RON | — | 15.937 RON | -84.011 RON | — |
| 2019 | — | -565 RON | 99.789 RON | — | 15.937 RON | -83.852 RON | — |
| 2018 | 54.559 RON | -67.112 RON | 122.725 RON | — | 39.437 RON | -83.288 RON | 1 |
| 2017 | 82.429 RON | -16.376 RON | 154.552 RON | 60.937 RON | 77.439 RON | -16.176 RON | 2 |
| Cifra de afaceri |
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| 54.559 RON |
| 82.429 RON |
| Venituri totale | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 124.933 RON | 122.077 RON |
| Cheltuieli totale | — | — | — | — | 159 RON | 565 RON | 189.196 RON | 137.626 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 159 RON | 565 RON | 64.263 RON | 15.549 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 159 RON | 565 RON | 67.112 RON | 16.376 RON |
| Active fixe (imobilizate) | — | — | — | — | — | — | — | 60.937 RON |
| Active circulante | 8 RON | 8 RON | 8 RON | 15.929 RON | 15.937 RON | 15.937 RON | 39.437 RON | 77.439 RON |
| Stocuri | — | — | — | — | — | — | — | 71.040 RON |
| Creante | 8 RON | 8 RON | 8 RON | 15.929 RON | 15.937 RON | 15.937 RON | 39.437 RON | 4.963 RON |
| Casa si conturi la banci | — | — | — | — | — | — | — | 1.436 RON |
| Datorii totale | 84.019 RON | 84.019 RON | 84.019 RON | 99.940 RON | 99.948 RON | 99.789 RON | 122.725 RON | 154.552 RON |
| Capitaluri proprii | -84.011 RON | -84.011 RON | -84.011 RON | -84.011 RON | -84.011 RON | -83.852 RON | -83.288 RON | -16.176 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | — | — | — | — | — | — | 1 | 2 |
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.