Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2023 | 2.521 RON | -2.558 RON | 140.309 RON | — | 87.504 RON | -52.805 RON | — |
| 2022 | 2.647 RON | -7.811 RON | 139.309 RON | — | 89.062 RON |
| Indicator | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri |
ONRC
ONRC
ANAF · anul 2024
ANAF · 30.06.2026
| -50.247 RON |
| — |
| 2021 | 4.308 RON | -5.675 RON | 133.170 RON | — | 90.734 RON | -42.436 RON | — |
| 2020 | 3.536 RON | -13.288 RON | 109.374 RON | — | 72.613 RON | -36.761 RON | — |
| 2019 | 7.860 RON | -2.969 RON | 71.165 RON | — | 47.692 RON | -23.473 RON | 1 |
| 2018 | 8.993 RON | -13.575 RON | 37.887 RON | 32 RON | 17.351 RON | -20.504 RON | 1 |
| 2017 | — | -7.129 RON | 17.169 RON | 32 RON | 10.208 RON | -6.929 RON | 1 |
| 2.521 RON |
| 2.647 RON |
| 4.308 RON |
| 3.536 RON |
| 7.860 RON |
| 8.993 RON |
| — |
| Venituri totale | 2.521 RON | 2.647 RON | 4.312 RON | 3.548 RON | 29.262 RON | 14.618 RON | 2 RON |
| Cheltuieli totale | 5.079 RON | 10.456 RON | 9.987 RON | 16.761 RON | 32.139 RON | 28.103 RON | 7.131 RON |
| Pierdere bruta | 2.558 RON | 7.809 RON | 5.675 RON | 13.213 RON | 2.877 RON | 13.485 RON | 7.129 RON |
| Pierdere neta | 2.558 RON | 7.811 RON | 5.675 RON | 13.288 RON | 2.969 RON | 13.575 RON | 7.129 RON |
| Active fixe (imobilizate) | — | — | — | — | — | 32 RON | 32 RON |
| Active circulante | 87.504 RON | 89.062 RON | 90.734 RON | 72.613 RON | 47.692 RON | 17.351 RON | 10.208 RON |
| Stocuri | 83.364 RON | 85.361 RON | 87.456 RON | 70.237 RON | 39.602 RON | 14.822 RON | 9.454 RON |
| Creante | 3.572 RON | 3.531 RON | 2.833 RON | 2.089 RON | 7.247 RON | 155 RON | — |
| Casa si conturi la banci | 568 RON | 170 RON | 445 RON | 287 RON | 843 RON | 2.374 RON | 754 RON |
| Datorii totale | 140.309 RON | 139.309 RON | 133.170 RON | 109.374 RON | 71.165 RON | 37.887 RON | 17.169 RON |
| Capitaluri proprii | -52.805 RON | -50.247 RON | -42.436 RON | -36.761 RON | -23.473 RON | -20.504 RON | -6.929 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | — | — | — | — | 1 | 1 | 1 |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministratorprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Respinge apelul formulat ca neîntemeiat. Definitivă şi Executorie. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin grefa instanţei, conform art. 402 Cod procedură civilă, azi 24.10.2024.
Respinge plângerea, ca neîntemeiată. Cu drept de apel în termen de 15 zile de la comunicare, cererea de apel putând fi depusă la Tribunalul Suceava. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor de către grefa instanţei, astăzi, 11 iunie 2024.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.