ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 31.08.2026
Nu am putut lega aceasta persoana de o identitate, asa ca nu stim in ce alte firme apare. O potrivim dupa identificator, niciodata dupa nume.
Vecinii nu se pot numara: adresa publicata nu ajunge nici pana la strada, deci cheia ar aduna toata localitatea.
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| firmă | 16,67% |
| firmă | 16,67% |
| firmă | 16,67% |
| persoană | 16,67% |
| persoană | 16,66% |
| firmă | 16,66% |
| persoanăadministrator | — |
| firmăadministrator | — |
| persoanăadministrator | — |
| firmăadministrator | — |
| persoanăadministrator | — |
| firmăadministrator | — |
| 6 deținători în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2020 | 573.190 RON | -863.724 RON | 1.140.172 RON | 2.735.968 RON | 52.864 RON | 1.684.312 RON | 4 |
| 2019 | 991.922 RON | 2.510.153 RON | 1.265.425 RON | 3.508.719 RON | 257.771 RON | 2.548.036 RON | 4 |
| 2018 | 837.564 RON | 30.098 RON | 3.461.699 RON | 4.281.758 RON | 1.747.212 RON | 37.883 RON | 2 |
| 2017 | — | -2.215 RON | 0 RON | — | 7.785 RON | 7.785 RON | — |
| Indicator | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 573.190 RON | 991.922 RON | 837.564 RON | — |
| Venituri totale | 573.192 RON | 4.903.101 RON | 842.498 RON | 0 RON |
| Cheltuieli totale | 1.436.916 RON | 1.914.824 RON | 812.400 RON | 2.215 RON |
| Profit brut | 0 RON | 2.988.277 RON | 30.098 RON | 0 RON |
| Pierdere bruta | 863.724 RON | 0 RON | 0 RON | 2.215 RON |
| Profit net | 0 RON | 2.510.153 RON | 30.098 RON | 0 RON |
| Pierdere neta | 863.724 RON | 0 RON | 0 RON | 2.215 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 2.735.968 RON | 3.508.719 RON | 4.281.758 RON | — |
| Active circulante | 52.864 RON | 257.771 RON | 1.747.212 RON | 7.785 RON |
| Stocuri | — | 137 RON | 281.163 RON | — |
| Creante | 39.175 RON | 200.917 RON | 1.464.599 RON | — |
| Casa si conturi la banci | 13.689 RON | 56.717 RON | 1.450 RON | 7.785 RON |
| Cheltuieli in avans | 35.652 RON | 46.971 RON | 60.271 RON | — |
| Datorii totale | 1.140.172 RON | 1.265.425 RON | 3.461.699 RON | 0 RON |
| Venituri in avans | — | — | 2.589.659 RON | — |
| Capitaluri proprii | 1.684.312 RON | 2.548.036 RON | 37.883 RON | 7.785 RON |
| Capital subscris varsat | 10.000 RON | 10.000 RON | 10.000 RON | 10.000 RON |
| Nr. mediu salariati | 4 | 4 | 2 | — |