OPTIM STRATEGY S.R.L.
- FLORIDELUX BRAŞOV SRLdocumentat 2018 – 2019
ONRC
ONRC
ANAF · anul 2024
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri. Registrul scrie aceasta adresa in 2 feluri, deci firmele stau pe tot atatea chei:
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministratorfostă procent dedus, nu scris în act | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2023 | — | 0 RON | 134.110 RON | 35.943 RON | 1.733 RON | -132.376 RON | — |
| 2022 | — | -1.913 RON | 134.110 RON | 35.943 RON | 1.733 RON | -132.376 RON | — |
| 2021 | — | -3.507 RON | 133.679 RON | 46.640 RON | 3.214 RON | -130.464 RON | — |
| 2020 | — | -64.250 RON | 130.975 RON | 67.273 RON | 4.218 RON | -126.757 RON | 2 |
| 2019 | 368.260 RON | -72.179 RON | 97.945 RON | 101.729 RON | 21.315 RON | -96.020 RON | 2 |
| 2018 | 551.386 RON | -40.291 RON | 291.724 RON | 129.035 RON | 285.545 RON | -52.903 RON | 2 |
| 2017 | 36.405 RON | -12.812 RON | 198.491 RON | 4.875 RON | 380.785 RON | -12.612 RON | 1 |
| Indicator | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | — | — | — | — | 368.260 RON | 551.386 RON | 36.405 RON |
| Venituri totale | 0 RON | 10.697 RON | 20.767 RON | 31.116 RON | 393.712 RON | 577.866 RON | 36.652 RON |
| Cheltuieli totale | — | 12.610 RON | 24.274 RON | 95.066 RON | 462.169 RON | 612.641 RON | 48.611 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 1.913 RON | 3.507 RON | 63.950 RON | 68.457 RON | 34.775 RON | 11.959 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 1.913 RON | 3.507 RON | 64.250 RON | 72.179 RON | 40.291 RON | 12.812 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 35.943 RON | 35.943 RON | 46.640 RON | 67.273 RON | 101.729 RON | 129.035 RON | 4.875 RON |
| Active circulante | 1.733 RON | 1.733 RON | 3.214 RON | 4.218 RON | 21.315 RON | 285.545 RON | 380.785 RON |
| Stocuri | — | — | — | — | 383 RON | 22.192 RON | 19.820 RON |
| Creante | 1.733 RON | 1.733 RON | 1.733 RON | 3.626 RON | 7.626 RON | 248.030 RON | 358.733 RON |
| Casa si conturi la banci | — | — | 1.481 RON | 592 RON | 13.306 RON | 15.323 RON | 2.232 RON |
| Datorii totale | 134.110 RON | 134.110 RON | 133.679 RON | 130.975 RON | 97.945 RON | 291.724 RON | 198.491 RON |
| Venituri in avans | 35.942 RON | 35.942 RON | 46.639 RON | 67.273 RON | 121.119 RON | 175.759 RON | 199.781 RON |
| Capitaluri proprii | -132.376 RON | -132.376 RON | -130.464 RON | -126.757 RON | -96.020 RON | -52.903 RON | -12.612 RON |
| Capital subscris varsat | 300 RON | 300 RON | 300 RON | 500 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | — | — | — | 2 | 2 | 2 | 1 |