| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2021 | 82.450 RON | 25.426 RON | 44.330 RON | 763 RON | 139.355 RON | 95.788 RON | 1 |
| 2020 | 73.892 RON | 16.027 RON | 35.934 RON | 3.814 RON | 102.482 RON |
| Indicator | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 82.450 RON | 73.892 RON | 114.296 RON |
| 70.362 RON |
| 1 |
| 2019 | 114.296 RON | 2.375 RON | 24.612 RON | 6.866 RON | 72.081 RON | 54.335 RON | 1 |
| 2018 | 276.165 RON | 13.184 RON | 25.701 RON | 20.931 RON | 56.730 RON | 51.960 RON | 3 |
| 2017 | 138.422 RON | 62.268 RON | 20.644 RON | 15.571 RON | 67.541 RON | 62.468 RON | 2 |
| 276.165 RON |
| 138.422 RON |
| Venituri totale | 82.746 RON | 80.089 RON | 126.796 RON | 280.213 RON | 138.422 RON |
| Cheltuieli totale | 56.592 RON | 63.376 RON | 123.158 RON | 264.221 RON | 74.151 RON |
| Profit brut | 26.154 RON | 16.713 RON | 3.638 RON | 15.992 RON | 64.271 RON |
| Profit net | 25.426 RON | 16.027 RON | 2.375 RON | 13.184 RON | 62.268 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 763 RON | 3.814 RON | 6.866 RON | 20.931 RON | 15.571 RON |
| Active circulante | 139.355 RON | 102.482 RON | 72.081 RON | 56.730 RON | 67.541 RON |
| Stocuri | — | 603 RON | 7.231 RON | 17.926 RON | 2.296 RON |
| Creante | 11.849 RON | 15.674 RON | 12.859 RON | 19.209 RON | 14.496 RON |
| Casa si conturi la banci | 127.506 RON | 86.205 RON | 51.991 RON | 19.595 RON | 50.749 RON |
| Datorii totale | 44.330 RON | 35.934 RON | 24.612 RON | 25.701 RON | 20.644 RON |
| Capitaluri proprii | 95.788 RON | 70.362 RON | 54.335 RON | 51.960 RON | 62.468 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 1 | 1 | 1 | 3 | 2 |
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| Nume | Cotă Capital |
|---|
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
| persoanăadministratorprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.