ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 01.09.2026
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri.
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | nepublicat |
| persoană | nepublicat |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 6.866.454 RON | 527.984 RON | 6.690.941 RON | 11.899.458 RON | 14.926.599 RON | 4.513.388 RON | 19 |
| 2024 | 8.147.585 RON | 2.139.187 RON | 3.691.024 RON | 2.094.218 RON | 6.959.832 RON | 4.141.110 RON | 9 |
| 2023 | 6.437.095 RON | 2.104.946 RON | 2.349.168 RON | 2.473.154 RON | 2.872.209 RON | 2.001.923 RON | 4 |
| 2022 | 4.621.641 RON | 1.433.961 RON | 415.114 RON | 1.056.047 RON | 3.482.069 RON | 4.123.002 RON | 3 |
| 2021 | 2.676.838 RON | 1.152.641 RON | 312.972 RON | 378.901 RON | 1.378.105 RON | 1.272.533 RON | 0 |
| 2020 | 144.201 RON | 461 RON | 267.334 RON | 710.507 RON | 457.084 RON | 900.257 RON | 2 |
| 2019 | 2.127.737 RON | 790.281 RON | 226.353 RON | 1.009.414 RON | 127.220 RON | 910.281 RON | 5 |
| 2018 | 3.796.019 RON | 430.236 RON | 341.502 RON | 731.675 RON | 251.946 RON | 642.119 RON | 5 |
| 2017 | 1.068.497 RON | 111.883 RON | 233.554 RON | 131.389 RON | 314.048 RON | 211.883 RON | 4 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 6.866.454 RON | 8.147.585 RON | 6.437.095 RON | 4.621.641 RON | 2.676.838 RON | 144.201 RON | 2.127.737 RON | 3.796.019 RON | 1.068.497 RON |
| Venituri totale | 7.800.211 RON | 8.674.276 RON | 6.671.151 RON | 5.026.286 RON | 2.930.290 RON | 367.857 RON | 2.128.275 RON | 3.823.569 RON | 1.071.159 RON |
| Cheltuieli totale | 7.257.567 RON | 6.255.576 RON | 4.514.895 RON | 3.555.934 RON | 1.750.196 RON | 367.396 RON | 1.316.699 RON | 3.355.098 RON | 948.565 RON |
| Profit brut | 542.644 RON | 2.418.700 RON | 2.156.256 RON | 1.470.352 RON | 1.180.094 RON | 461 RON | 811.576 RON | 468.471 RON | 122.594 RON |
| Profit net | 527.984 RON | 2.139.187 RON | 2.104.946 RON | 1.433.961 RON | 1.152.641 RON | 461 RON | 790.281 RON | 430.236 RON | 111.883 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 11.899.458 RON | 2.094.218 RON | 2.473.154 RON | 1.056.047 RON | 378.901 RON | 710.507 RON | 1.009.414 RON | 731.675 RON | 131.389 RON |
| Active circulante | 14.926.599 RON | 6.959.832 RON | 2.872.209 RON | 3.482.069 RON | 1.378.105 RON | 457.084 RON | 127.220 RON | 251.946 RON | 314.048 RON |
| Stocuri | 59.536 RON | 130.252 RON | 85.719 RON | 6.061 RON | 55.086 RON | — | — | 49.745 RON | 11.383 RON |
| Creante | 14.101.700 RON | 986.337 RON | 977.631 RON | 1.834.006 RON | 73.949 RON | 179.725 RON | 84.711 RON | 117.696 RON | 117.001 RON |
| Casa si conturi la banci | 243.049 RON | 5.843.243 RON | 1.808.859 RON | 1.642.002 RON | 1.249.070 RON | 277.359 RON | 42.509 RON | 84.505 RON | 185.664 RON |
| Datorii totale | 6.690.941 RON | 3.691.024 RON | 2.349.168 RON | 415.114 RON | 312.972 RON | 267.334 RON | 226.353 RON | 341.502 RON | 233.554 RON |
| Venituri in avans | 15.621.728 RON | 1.221.916 RON | 994.272 RON | — | 171.501 RON | — | — | — | — |
| Capitaluri proprii | 4.513.388 RON | 4.141.110 RON | 2.001.923 RON | 4.123.002 RON | 1.272.533 RON | 900.257 RON | 910.281 RON | 642.119 RON | 211.883 RON |
| Capital subscris varsat | 100.000 RON | 100.000 RON | 100.000 RON | 100.000 RON | 100.000 RON | 100.000 RON | 100.000 RON | 100.000 RON | 100.000 RON |
| Nr. mediu salariati | 19 | 9 | 4 | 3 | 0 | 2 | 5 | 5 | 4 |