Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 736.282 RON | 209.506 RON | 674.681 RON | 71.348 RON | 1.195.829 RON | 573.746 RON | 4 |
| 2024 | 493.575 RON | 183.330 RON | 406.385 RON | 83.470 RON | 730.905 RON |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|
ap. 1, camerele 1 şi 2
| Nume | Cotă Capital |
|---|
| 364.240 RON |
| 2 |
| 2023 | 678.577 RON | 219.449 RON | 396.977 RON | 108.197 RON | 538.441 RON | 180.911 RON | 2 |
| 2022 | 134.317 RON | 48.666 RON | 180.869 RON | 156.449 RON | 79.632 RON | -38.538 RON | 1 |
| 2021 | 186.100 RON | 63.580 RON | 173.154 RON | 204.700 RON | — | -87.204 RON | 1 |
| 2020 | 147.600 RON | -136.496 RON | 307.466 RON | 252.952 RON | 47.480 RON | -150.784 RON | 4 |
| 2019 | 249.800 RON | 23.902 RON | 267.679 RON | 249.389 RON | 212.816 RON | 25.752 RON | 3 |
| 2018 | 6.307 RON | 1.650 RON | 170.185 RON | 286.335 RON | 79.450 RON | 1.850 RON | 2 |
| 2017 | — | 0 RON | 18.350 RON | — | 2.079 RON | 200 RON | — |
| Cifra de afaceri | 736.282 RON | 493.575 RON | 678.577 RON | 134.317 RON | 186.100 RON | 147.600 RON | 249.800 RON | 6.307 RON | — |
| Venituri totale | 1.202.048 RON | 669.609 RON | 706.114 RON | 159.337 RON | 211.100 RON | 117.600 RON | 256.500 RON | 85.858 RON | 0 RON |
| Cheltuieli totale | 976.096 RON | 477.446 RON | 480.105 RON | 108.217 RON | 145.659 RON | 252.620 RON | 230.100 RON | 84.145 RON | — |
| Profit brut | 225.952 RON | 192.163 RON | 226.009 RON | 51.120 RON | 65.441 RON | 0 RON | 26.400 RON | 1.713 RON | 0 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 135.020 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Profit net | 209.506 RON | 183.330 RON | 219.449 RON | 48.666 RON | 63.580 RON | 0 RON | 23.902 RON | 1.650 RON | 0 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 136.496 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 71.348 RON | 83.470 RON | 108.197 RON | 156.449 RON | 204.700 RON | 252.952 RON | 249.389 RON | 286.335 RON | — |
| Active circulante | 1.195.829 RON | 730.905 RON | 538.441 RON | 79.632 RON | — | 47.480 RON | 212.816 RON | 79.450 RON | 2.079 RON |
| Stocuri | 623.000 RON | 352.500 RON | 199.500 RON | — | — | — | 55.000 RON | 73.300 RON | — |
| Creante | 545.051 RON | 364.459 RON | 337.757 RON | — | — | — | 157.400 RON | 6.307 RON | — |
| Casa si conturi la banci | 27.778 RON | 13.946 RON | 1.184 RON | 79.632 RON | — | 47.480 RON | 416 RON | -157 RON | 2.079 RON |
| Cheltuieli in avans | 0 RON | — | — | — | — | — | -24 RON | — | 16.471 RON |
| Datorii totale | 674.681 RON | 406.385 RON | 396.977 RON | 180.869 RON | 173.154 RON | 307.466 RON | 267.679 RON | 170.185 RON | 18.350 RON |
| Venituri in avans | 18.750 RON | 43.750 RON | 68.750 RON | 93.750 RON | 118.750 RON | 143.750 RON | 168.750 RON | 193.750 RON | — |
| Capitaluri proprii | 573.746 RON | 364.240 RON | 180.911 RON | -38.538 RON | -87.204 RON | -150.784 RON | 25.752 RON | 1.850 RON | 200 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 4 | 2 | 2 | 1 | 1 | 4 | 3 | 2 | — |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
| persoanăadministratorprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Anulează cererea formulată de creditoarea INVESTCAPITAL LTD, având ca obiect validare poprire. Cu drept de reexaminare în termen de 15 zile de la comunicare. Cererea de reexaminare se depune la Judecătoria Timişoara. Pronunţată astăzi, 15.04.2025, prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
3 contracte atribuite, in valoare de 27.480 lei
Valorile achizitiilor directe sunt trunchiate la leu in indexul sursei, deci cifra lor de mai jos e o limita inferioara: suma reala e sub 27.483 lei.
Achizitii directe
3 contracte
27.480 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
0 contracte
0 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 393.559 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.942.446 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 222.691 de documente constatatoare — adica sub 5,7% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 66.676 din cele 393.559 au macar un document publicat, adica 16,9%. Pentru celelalte 83,1% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.032 documente la 19.239.988 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 157 de zile de la data documentului, iar 28,4% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 03.09.2026, 17:14).
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.