ONRC
ONRC
ANAF · anul 2024
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri. Registrul scrie aceasta adresa in 4 feluri, deci firmele stau pe tot atatea chei:
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 38,1% |
| persoană | 61,9% |
| 2 deținători în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | — | -2.188 RON | 145.843 RON | — | 63 RON | -145.780 RON | — |
| 2023 | — | -1.661 RON | 142.904 RON | — | -688 RON | -143.592 RON | — |
| 2022 | — | -3.564 RON | 142.744 RON | — | 812 RON | -141.932 RON | — |
| 2021 | — | 0 RON | 0 RON | — | — | 0 RON | — |
| 2020 | — | -7.133 RON | 132.267 RON | 494 RON | 1.122 RON | -130.651 RON | — |
| 2019 | 229 RON | -11.854 RON | 125.184 RON | 494 RON | 1.172 RON | -123.518 RON | — |
| 2018 | 11.748 RON | -84.858 RON | 114.841 RON | 1.922 RON | 1.255 RON | -111.664 RON | 1 |
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | — | — | — | — | — | 229 RON | 11.748 RON |
| Venituri totale | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 229 RON | 12.268 RON |
| Cheltuieli totale | 2.188 RON | 1.661 RON | 3.564 RON | — | 7.110 RON | 12.076 RON | 96.756 RON |
| Pierdere bruta | 2.188 RON | 1.661 RON | 3.564 RON | 0 RON | 7.110 RON | 11.847 RON | 84.488 RON |
| Pierdere neta | 2.188 RON | 1.661 RON | 3.564 RON | 0 RON | 7.133 RON | 11.854 RON | 84.858 RON |
| Active fixe (imobilizate) | — | — | — | — | 494 RON | 494 RON | 1.922 RON |
| Active circulante | 63 RON | -688 RON | 812 RON | — | 1.122 RON | 1.172 RON | 1.255 RON |
| Creante | — | — | — | — | 1.050 RON | 1.050 RON | 1.050 RON |
| Casa si conturi la banci | 63 RON | -688 RON | 812 RON | — | 72 RON | 122 RON | 205 RON |
| Datorii totale | 145.843 RON | 142.904 RON | 142.744 RON | 0 RON | 132.267 RON | 125.184 RON | 114.841 RON |
| Capitaluri proprii | -145.780 RON | -143.592 RON | -141.932 RON | 0 RON | -130.651 RON | -123.518 RON | -111.664 RON |
| Nr. mediu salariati | — | — | — | — | — | — | 1 |