UNIRENT SOFTWARE S.R.L.
- J40/5839/2017BUCURESTIdin 25.04.2017
- J23/964/2020ILFOVdin 26.02.2020in vigoare
ONRC · 08.07.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 31.08.2026
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri. Registrul scrie aceasta adresa in 3 feluri, deci firmele stau pe tot atatea chei:
Afisate primele 50. Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri. Registrul scrie aceasta adresa in 3 feluri, deci firmele stau pe tot atatea chei:
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministratorprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2.073.635 RON | 1.216.316 RON | 1.567.151 RON | 429.612 RON | 2.354.095 RON | 1.216.556 RON | 3 |
| 2024 | 1.777.205 RON | 1.351.859 RON | 370.088 RON | 483.529 RON | 1.238.658 RON | 1.352.099 RON | 3 |
| 2023 | 1.268.235 RON | 1.041.015 RON | 205.456 RON | 7.223 RON | 1.239.488 RON | 1.041.255 RON | 3 |
| 2022 | 393.906 RON | 267.928 RON | 89.204 RON | 4.451 RON | 352.921 RON | 268.168 RON | 2 |
| 2021 | 244.629 RON | 169.157 RON | 64.649 RON | 40.002 RON | 221.430 RON | 169.397 RON | 2 |
| 2020 | 320.181 RON | 147.180 RON | 107.014 RON | 86.933 RON | 240.710 RON | 147.420 RON | 5 |
| 2019 | 289.963 RON | 176.958 RON | 131.269 RON | 133.863 RON | 450.184 RON | 333.747 RON | 3 |
| 2018 | 182.336 RON | 156.589 RON | 115.800 RON | 180.794 RON | 268.105 RON | 156.789 RON | 2 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 2.073.635 RON | 1.777.205 RON | 1.268.235 RON | 393.906 RON | 244.629 RON | 320.181 RON | 289.963 RON | 182.336 RON |
| Venituri totale | 2.073.640 RON | 1.781.207 RON | 1.270.586 RON | 422.666 RON | 290.505 RON | 381.752 RON | 347.246 RON | 199.842 RON |
| Cheltuieli totale | 631.130 RON | 376.981 RON | 217.119 RON | 150.878 RON | 118.951 RON | 231.509 RON | 167.388 RON | 40.896 RON |
| Profit brut | 1.442.510 RON | 1.404.226 RON | 1.053.467 RON | 271.788 RON | 171.554 RON | 150.243 RON | 179.858 RON | 158.946 RON |
| Profit net | 1.216.316 RON | 1.351.859 RON | 1.041.015 RON | 267.928 RON | 169.157 RON | 147.180 RON | 176.958 RON | 156.589 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 429.612 RON | 483.529 RON | 7.223 RON | 4.451 RON | 40.002 RON | 86.933 RON | 133.863 RON | 180.794 RON |
| Active circulante | 2.354.095 RON | 1.238.658 RON | 1.239.488 RON | 352.921 RON | 221.430 RON | 240.710 RON | 450.184 RON | 268.105 RON |
| Stocuri | 4.200 RON | — | — | — | — | — | — | — |
| Creante | 1.091.191 RON | 1.232.923 RON | 859.193 RON | 203.477 RON | 4.530 RON | 79.949 RON | 4.476 RON | 17.438 RON |
| Casa si conturi la banci | 1.258.704 RON | 5.735 RON | 380.295 RON | 149.444 RON | 216.900 RON | 160.761 RON | 445.708 RON | 250.667 RON |
| Datorii totale | 1.567.151 RON | 370.088 RON | 205.456 RON | 89.204 RON | 64.649 RON | 107.014 RON | 131.269 RON | 115.800 RON |
| Venituri in avans | 0 RON | — | — | — | 27.386 RON | 73.209 RON | 119.031 RON | 176.310 RON |
| Capitaluri proprii | 1.216.556 RON | 1.352.099 RON | 1.041.255 RON | 268.168 RON | 169.397 RON | 147.420 RON | 333.747 RON | 156.789 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 3 | 3 | 3 | 2 | 2 | 5 | 3 | 2 |