ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 31.08.2026
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri. Registrul scrie aceasta adresa in 2 feluri, deci firmele stau pe tot atatea chei:
Afisate primele 50. Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministratorprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 324.537 RON | -41.014 RON | 238.658 RON | 5.220 RON | 179.828 RON | -53.610 RON | 2 |
| 2023 | 431.132 RON | -17.793 RON | 109.111 RON | 2.372 RON | 94.143 RON | -12.596 RON | 2 |
| 2020 | 136.179 RON | -17.133 RON | 45.483 RON | 502 RON | 42.875 RON | -2.106 RON | 2 |
| 2019 | 409.167 RON | 13.084 RON | 82.456 RON | 502 RON | 96.981 RON | 15.027 RON | 2 |
| 2018 | 34.250 RON | 2.688 RON | 12.137 RON | 776 RON | 13.304 RON | 1.943 RON | 1 |
| Indicator | 2024 | 2023 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 324.537 RON | 431.132 RON | 136.179 RON | 409.167 RON | 34.250 RON |
| Venituri totale | 341.493 RON | 431.132 RON | 136.179 RON | 409.970 RON | 34.250 RON |
| Cheltuieli totale | 382.148 RON | 444.613 RON | 152.210 RON | 392.794 RON | 30.534 RON |
| Profit brut | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 17.176 RON | 3.716 RON |
| Pierdere bruta | 40.655 RON | 13.481 RON | 16.031 RON | 0 RON | 0 RON |
| Profit net | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 13.084 RON | 2.688 RON |
| Pierdere neta | 41.014 RON | 17.793 RON | 17.133 RON | 0 RON | 0 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 5.220 RON | 2.372 RON | 502 RON | 502 RON | 776 RON |
| Active circulante | 179.828 RON | 94.143 RON | 42.875 RON | 96.981 RON | 13.304 RON |
| Stocuri | 135.028 RON | 27.420 RON | 8.722 RON | — | 1.619 RON |
| Creante | 21.473 RON | 881 RON | — | 93.900 RON | — |
| Casa si conturi la banci | 23.327 RON | 65.842 RON | 34.153 RON | 3.081 RON | 11.685 RON |
| Datorii totale | 238.658 RON | 109.111 RON | 45.483 RON | 82.456 RON | 12.137 RON |
| Capitaluri proprii | -53.610 RON | -12.596 RON | -2.106 RON | 15.027 RON | 1.943 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 |