| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | 0 RON | 60.920 RON | — | 4 RON | -60.916 RON | — |
| 2024 | — | 0 RON | 60.920 RON | — | 4 RON | -60.916 RON |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|
| — |
| 2023 | — | 0 RON | 60.920 RON | — | 4 RON | -60.916 RON | — |
| 2022 | — | -809 RON | 60.920 RON | — | 4 RON | -60.916 RON | — |
| 2021 | 56.462 RON | -43.541 RON | 62.994 RON | — | 2.887 RON | -60.107 RON | 1 |
| 2020 | — | -9.887 RON | 48.900 RON | 30.969 RON | 1.365 RON | -16.566 RON | — |
| 2019 | — | -906 RON | 7.000 RON | — | 321 RON | -6.679 RON | — |
| 2018 | — | -1.139 RON | 7.138 RON | — | 1.365 RON | -5.773 RON | — |
| 2017 | — | -4.834 RON | 5.000 RON | 41 RON | 325 RON | -4.634 RON | — |
| Cifra de afaceri | — | — | — | — | 56.462 RON | — | — | — | — |
| Venituri totale | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 84.270 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Cheltuieli totale | — | — | — | 809 RON | 127.267 RON | 9.887 RON | 906 RON | 1.139 RON | 4.834 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 809 RON | 42.997 RON | 9.887 RON | 906 RON | 1.139 RON | 4.834 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 809 RON | 43.541 RON | 9.887 RON | 906 RON | 1.139 RON | 4.834 RON |
| Active fixe (imobilizate) | — | — | — | — | — | 30.969 RON | — | — | 41 RON |
| Active circulante | 4 RON | 4 RON | 4 RON | 4 RON | 2.887 RON | 1.365 RON | 321 RON | 1.365 RON | 325 RON |
| Casa si conturi la banci | 4 RON | 4 RON | 4 RON | 4 RON | 2.887 RON | 1.365 RON | 321 RON | 1.365 RON | 325 RON |
| Datorii totale | 60.920 RON | 60.920 RON | 60.920 RON | 60.920 RON | 62.994 RON | 48.900 RON | 7.000 RON | 7.138 RON | 5.000 RON |
| Capitaluri proprii | -60.916 RON | -60.916 RON | -60.916 RON | -60.916 RON | -60.107 RON | -16.566 RON | -6.679 RON | -5.773 RON | -4.634 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | — | — | — | — | 1 | — | — | — | — |
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministratorprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| persoanăadministrator |
| — |
| 1 deținător în act | 100% |
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.