| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 176.413 RON | -412.664 RON | 955.784 RON | 185.635 RON | 25.701 RON | -653.900 RON | 6 |
| 2024 | 367.325 RON | -93.591 RON | 367.001 RON | 21.641 RON | 13.576 RON |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| -241.236 RON |
| 5 |
| 2023 | 253.878 RON | -152.393 RON | 271.182 RON | 21.641 RON | 11.348 RON | -147.645 RON | 5 |
| 2022 | 225.685 RON | -157.762 RON | 120.538 RON | 22.208 RON | 103.078 RON | 4.748 RON | 5 |
| 2021 | 249.832 RON | 54.395 RON | 12.806 RON | 22.775 RON | 186.601 RON | 196.570 RON | 4 |
| 2020 | 224.901 RON | 114.115 RON | 24.637 RON | 23.342 RON | 143.471 RON | 142.176 RON | 3 |
| 2019 | 198.643 RON | 27.680 RON | 66.187 RON | — | 94.248 RON | 28.061 RON | 4 |
| 2018 | 270.000 RON | 6.249 RON | 27.248 RON | — | 27.629 RON | 381 RON | 1 |
| Cifra de afaceri |
| 176.413 RON |
| 367.325 RON |
| 253.878 RON |
| 225.685 RON |
| 249.832 RON |
| 224.901 RON |
| 198.643 RON |
| 270.000 RON |
| Venituri totale | 176.413 RON | 367.325 RON | 253.878 RON | 225.685 RON | 249.832 RON | 233.460 RON | 198.643 RON | 270.000 RON |
| Cheltuieli totale | 587.314 RON | 455.086 RON | 403.732 RON | 381.191 RON | 192.938 RON | 117.836 RON | 168.977 RON | 261.786 RON |
| Profit brut | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 56.894 RON | 115.624 RON | 29.666 RON | 8.214 RON |
| Pierdere bruta | 410.901 RON | 87.761 RON | 149.854 RON | 155.506 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Profit net | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 54.395 RON | 114.115 RON | 27.680 RON | 6.249 RON |
| Pierdere neta | 412.664 RON | 93.591 RON | 152.393 RON | 157.762 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 185.635 RON | 21.641 RON | 21.641 RON | 22.208 RON | 22.775 RON | 23.342 RON | — | — |
| Active circulante | 25.701 RON | 13.576 RON | 11.348 RON | 103.078 RON | 186.601 RON | 143.471 RON | 94.248 RON | 27.629 RON |
| Stocuri | 0 RON | — | 10.000 RON | 15.766 RON | 15.766 RON | 15.766 RON | 10.545 RON | 17.383 RON |
| Creante | 22.044 RON | 12.012 RON | 1.043 RON | 81.319 RON | 125.954 RON | 124.527 RON | 80.000 RON | — |
| Casa si conturi la banci | 3.657 RON | 1.564 RON | 305 RON | 5.993 RON | 44.881 RON | 3.178 RON | 3.703 RON | 10.246 RON |
| Cheltuieli in avans | 90.548 RON | 90.548 RON | 90.548 RON | — | — | — | — | — |
| Datorii totale | 955.784 RON | 367.001 RON | 271.182 RON | 120.538 RON | 12.806 RON | 24.637 RON | 66.187 RON | 27.248 RON |
| Capitaluri proprii | -653.900 RON | -241.236 RON | -147.645 RON | 4.748 RON | 196.570 RON | 142.176 RON | 28.061 RON | 381 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 6 | 5 | 5 | 5 | 4 | 3 | 4 | 1 |
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.