ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 28.08.2026
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 86,96% |
| persoanăadministrator | 13,04% |
| persoană | nepublicat |
| 2 deținători în act · plus 1 deținător pe care actul nu îl numește | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 51.443 RON | -9.492 RON | 0 RON | 19.974 RON | 17.833 RON | 37.807 RON | 0 |
| 2024 | 74.842 RON | 20.860 RON | 4.386 RON | 34.074 RON | 17.611 RON | 47.299 RON | — |
| 2023 | 85.123 RON | 26.209 RON | 1.180 RON | — | 27.619 RON | 26.439 RON | — |
| 2022 | 109.264 RON | 57.348 RON | 12.930 RON | — | 70.508 RON | 57.578 RON | 1 |
| 2021 | 94.938 RON | 58.602 RON | 1.068 RON | — | 243.476 RON | 242.408 RON | 1 |
| 2020 | 78.761 RON | 54.323 RON | 1.638 RON | — | 185.445 RON | 183.807 RON | 1 |
| 2019 | 74.125 RON | 48.785 RON | 615 RON | — | 130.099 RON | 129.484 RON | — |
| 2018 | 80.957 RON | 52.558 RON | 522 RON | — | 81.221 RON | 80.699 RON | — |
| 2017 | 50.004 RON | 27.912 RON | 1.452 RON | — | 29.594 RON | 28.142 RON | 1 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 51.443 RON | 74.842 RON | 85.123 RON | 109.264 RON | 94.938 RON | 78.761 RON | 74.125 RON | 80.957 RON | 50.004 RON |
| Venituri totale | 51.443 RON | 84.642 RON | 85.123 RON | 118.943 RON | 94.938 RON | 78.761 RON | 74.125 RON | 80.957 RON | 50.004 RON |
| Cheltuieli totale | 60.935 RON | 59.903 RON | 54.040 RON | 58.690 RON | 36.336 RON | 22.555 RON | 23.109 RON | 25.971 RON | 20.586 RON |
| Profit brut | 0 RON | 24.739 RON | 31.083 RON | 60.253 RON | 58.602 RON | 56.206 RON | 51.016 RON | 54.986 RON | 29.418 RON |
| Pierdere bruta | 9.492 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Profit net | 0 RON | 20.860 RON | 26.209 RON | 57.348 RON | 58.602 RON | 54.323 RON | 48.785 RON | 52.558 RON | 27.912 RON |
| Pierdere neta | 9.492 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 19.974 RON | 34.074 RON | — | — | — | — | — | — | — |
| Active circulante | 17.833 RON | 17.611 RON | 27.619 RON | 70.508 RON | 243.476 RON | 185.445 RON | 130.099 RON | 81.221 RON | 29.594 RON |
| Casa si conturi la banci | 17.833 RON | 17.611 RON | 27.619 RON | 70.508 RON | 243.476 RON | 185.445 RON | 130.099 RON | 81.221 RON | 29.594 RON |
| Datorii totale | 0 RON | 4.386 RON | 1.180 RON | 12.930 RON | 1.068 RON | 1.638 RON | 615 RON | 522 RON | 1.452 RON |
| Capitaluri proprii | 37.807 RON | 47.299 RON | 26.439 RON | 57.578 RON | 242.408 RON | 183.807 RON | 129.484 RON | 80.699 RON | 28.142 RON |
| Capital subscris varsat | 230 RON | 230 RON | 230 RON | 230 RON | 230 RON | 230 RON | 230 RON | 230 RON | 230 RON |
| Nr. mediu salariati | 0 | — | — | 1 | 1 | 1 | — | — | 1 |