ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 01.09.2026
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 25,1% |
| persoană | 50% |
| persoană | 24,9% |
| 3 deținători în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.063.983 RON | 352.273 RON | 2.329.580 RON | 2.322.772 RON | 716.768 RON | 709.960 RON | 2 |
| 2024 | 983.733 RON | 298.757 RON | 1.855.757 RON | 1.450.602 RON | 762.842 RON | 357.687 RON | 1 |
| 2023 | 971.945 RON | 33.196 RON | 2.006.148 RON | 1.135.419 RON | 929.659 RON | 58.930 RON | 1 |
| 2022 | 656.197 RON | 91.813 RON | 1.999.665 RON | 901.656 RON | 1.123.743 RON | 25.734 RON | 1 |
| 2021 | 0 RON | -61.049 RON | 702.085 RON | 418.280 RON | 217.726 RON | -66.079 RON | 3 |
| 2020 | — | -30 RON | 6.390 RON | 1.000 RON | 360 RON | -5.030 RON | — |
| 2019 | — | -20 RON | 5.190 RON | — | 170 RON | -5.020 RON | — |
| 2018 | — | -40 RON | 5.190 RON | — | 190 RON | -5.000 RON | — |
| 2017 | — | -5.160 RON | 5.160 RON | — | — | -5.160 RON | — |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 1.063.983 RON | 983.733 RON | 971.945 RON | 656.197 RON | 0 RON | — | — | — | — |
| Venituri totale | 1.133.116 RON | 996.014 RON | 1.006.954 RON | 656.531 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Cheltuieli totale | 755.151 RON | 672.858 RON | 965.238 RON | 555.557 RON | 61.049 RON | 30 RON | 20 RON | 40 RON | 5.160 RON |
| Profit brut | 377.965 RON | 323.156 RON | 41.716 RON | 100.974 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 61.049 RON | 30 RON | 20 RON | 40 RON | 5.160 RON |
| Profit net | 352.273 RON | 298.757 RON | 33.196 RON | 91.813 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 61.049 RON | 30 RON | 20 RON | 40 RON | 5.160 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 2.322.772 RON | 1.450.602 RON | 1.135.419 RON | 901.656 RON | 418.280 RON | 1.000 RON | — | — | — |
| Active circulante | 716.768 RON | 762.842 RON | 929.659 RON | 1.123.743 RON | 217.726 RON | 360 RON | 170 RON | 190 RON | — |
| Stocuri | 560.277 RON | 318.000 RON | 472.624 RON | 1.013.688 RON | 17.294 RON | — | — | — | — |
| Creante | 139.337 RON | 104.307 RON | 54.720 RON | 120.712 RON | 14.241 RON | 192 RON | 2 RON | 2 RON | — |
| Casa si conturi la banci | 17.154 RON | 340.535 RON | 402.315 RON | -10.657 RON | 186.191 RON | 168 RON | 168 RON | 188 RON | — |
| Datorii totale | 2.329.580 RON | 1.855.757 RON | 2.006.148 RON | 1.999.665 RON | 702.085 RON | 6.390 RON | 5.190 RON | 5.190 RON | 5.160 RON |
| Capitaluri proprii | 709.960 RON | 357.687 RON | 58.930 RON | 25.734 RON | -66.079 RON | -5.030 RON | -5.020 RON | -5.000 RON | -5.160 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | — |
| Nr. mediu salariati | 2 | 1 | 1 | 1 | 3 | — | — | — | — |