LASZLO'S COFFEE SHOP S.R.L.
- LASZLOS COFFEE SHOP SRL-Ddocumentat pana in 2020
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 01.09.2026
Vecinii nu se pot numara: adresa publicata nu ajunge nici pana la strada, deci cheia ar aduna toata localitatea.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 106.135 RON | 30.160 RON | 7.793 RON | 0 RON | 275.174 RON | 267.381 RON | 1 |
| 2024 | 69.038 RON | 21.727 RON | 2.229 RON | — | 239.450 RON | 237.221 RON | 1 |
| 2023 | 91.029 RON | 38.733 RON | 9.528 RON | — | 223.787 RON | 213.756 RON | 1 |
| 2022 | 104.544 RON | 55.331 RON | 6.312 RON | — | 181.838 RON | 175.023 RON | 1 |
| 2021 | 139.345 RON | 54.674 RON | 8.642 RON | — | 147.419 RON | 125.500 RON | 2 |
| 2020 | 95.106 RON | 35.928 RON | 399 RON | — | 87.484 RON | 87.085 RON | 1 |
| 2019 | 166.321 RON | 42.467 RON | 739 RON | — | 79.996 RON | 79.257 RON | 2 |
| 2018 | 155.886 RON | 17.009 RON | 813 RON | — | 37.603 RON | 36.790 RON | 3 |
| 2017 | 86.857 RON | 19.581 RON | 7.338 RON | — | 26.716 RON | 19.781 RON | 2 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 106.135 RON | 69.038 RON | 91.029 RON | 104.544 RON | 139.345 RON | 95.106 RON | 166.321 RON | 155.886 RON | 86.857 RON |
| Venituri totale | 106.135 RON | 70.183 RON | 91.571 RON | 117.536 RON | 141.363 RON | 96.903 RON | 168.797 RON | 164.538 RON | 90.371 RON |
| Cheltuieli totale | 70.570 RON | 44.978 RON | 51.941 RON | 61.077 RON | 85.513 RON | 60.120 RON | 124.828 RON | 145.644 RON | 69.448 RON |
| Profit brut | 35.565 RON | 25.205 RON | 39.630 RON | 56.459 RON | 55.850 RON | 36.783 RON | 43.969 RON | 18.894 RON | 20.923 RON |
| Profit net | 30.160 RON | 21.727 RON | 38.733 RON | 55.331 RON | 54.674 RON | 35.928 RON | 42.467 RON | 17.009 RON | 19.581 RON |
| Active circulante | 275.174 RON | 239.450 RON | 223.787 RON | 181.838 RON | 147.419 RON | 87.484 RON | 79.996 RON | 37.603 RON | 26.716 RON |
| Stocuri | 67.303 RON | 53.705 RON | 33.777 RON | 29.558 RON | 23.736 RON | 9.990 RON | 5.741 RON | 3.204 RON | 15.230 RON |
| Creante | 176.666 RON | 81.202 RON | 76.063 RON | 75.585 RON | 83.153 RON | 75.621 RON | 24.546 RON | — | 1.757 RON |
| Casa si conturi la banci | 31.205 RON | 104.543 RON | 113.947 RON | 76.695 RON | 40.530 RON | 1.873 RON | 49.709 RON | 34.399 RON | 9.729 RON |
| Cheltuieli in avans | 0 RON | — | — | — | — | — | — | — | 403 RON |
| Datorii totale | 7.793 RON | 2.229 RON | 9.528 RON | 6.312 RON | 8.642 RON | 399 RON | 739 RON | 813 RON | 7.338 RON |
| Venituri in avans | 0 RON | — | 503 RON | 503 RON | 13.277 RON | — | — | — | — |
| Capitaluri proprii | 267.381 RON | 237.221 RON | 213.756 RON | 175.023 RON | 125.500 RON | 87.085 RON | 79.257 RON | 36.790 RON | 19.781 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 1 | 2 | 3 | 2 |