ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 31.08.2026
Afisate primele 50. Pagina persoanei le arata pe toate.
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri. Registrul scrie aceasta adresa in 3 feluri, deci firmele stau pe tot atatea chei:
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| firmă | 100% |
| persoanăadministrator | — |
| firmăadministrator | — |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2022 | 34.623 RON | -93.006 RON | 122.457 RON | -2.125 RON | 271.153 RON | 146.571 RON | 1 |
| 2021 | 1.626.321 RON | -349.759 RON | 110.278 RON | 118.105 RON | 231.749 RON | 239.576 RON | 9 |
| 2020 | 2.942.732 RON | 51.910 RON | 498.585 RON | 194.039 RON | 893.881 RON | 589.335 RON | 15 |
| 2019 | 4.354.092 RON | 271.571 RON | 726.108 RON | 269.975 RON | 993.558 RON | 537.425 RON | 5 |
| 2018 | 1.934.412 RON | 147.276 RON | 238.828 RON | 143.548 RON | 402.348 RON | 307.068 RON | 17 |
| 2017 | 703.564 RON | 159.592 RON | 181.511 RON | 121.533 RON | 219.744 RON | 159.792 RON | 2 |
| Indicator | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 34.623 RON | 1.626.321 RON | 2.942.732 RON | 4.354.092 RON | 1.934.412 RON | 703.564 RON |
| Venituri totale | 82.870 RON | 1.660.651 RON | 3.099.965 RON | 5.073.565 RON | 1.984.005 RON | 703.564 RON |
| Cheltuieli totale | 173.440 RON | 1.994.485 RON | 3.017.056 RON | 4.751.258 RON | 1.816.889 RON | 536.936 RON |
| Profit brut | 0 RON | 0 RON | 82.909 RON | 322.307 RON | 167.116 RON | 166.628 RON |
| Pierdere bruta | 90.570 RON | 333.834 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Profit net | 0 RON | 0 RON | 51.910 RON | 271.571 RON | 147.276 RON | 159.592 RON |
| Pierdere neta | 93.006 RON | 349.759 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Active fixe (imobilizate) | -2.125 RON | 118.105 RON | 194.039 RON | 269.975 RON | 143.548 RON | 121.533 RON |
| Active circulante | 271.153 RON | 231.749 RON | 893.881 RON | 993.558 RON | 402.348 RON | 219.744 RON |
| Creante | 136.782 RON | 127.656 RON | 885.196 RON | 934.934 RON | 391.097 RON | 194.720 RON |
| Casa si conturi la banci | 134.371 RON | 104.093 RON | 8.685 RON | 58.624 RON | 11.251 RON | 25.024 RON |
| Cheltuieli in avans | — | — | — | — | — | 26 RON |
| Datorii totale | 122.457 RON | 110.278 RON | 498.585 RON | 726.108 RON | 238.828 RON | 181.511 RON |
| Capitaluri proprii | 146.571 RON | 239.576 RON | 589.335 RON | 537.425 RON | 307.068 RON | 159.792 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 1 | 9 | 15 | 5 | 17 | 2 |