ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 28.08.2026
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri. Registrul scrie aceasta adresa in 2 feluri, deci firmele stau pe tot atatea chei:
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri. Registrul scrie aceasta adresa in 2 feluri, deci firmele stau pe tot atatea chei:
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 35% |
| persoană | 32,5% |
| persoană | 32,5% |
| 3 deținători în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 5.333 RON | -77.783 RON | 219.061 RON | 17.093 RON | 113.201 RON | -88.767 RON | 0 |
| 2024 | 2.533 RON | -62.531 RON | 118.014 RON | 17.604 RON | 89.426 RON | -10.984 RON | — |
| 2023 | 130.367 RON | 2.887 RON | 34.614 RON | 18.831 RON | 67.330 RON | 51.547 RON | 1 |
| 2022 | 14.560 RON | -68.885 RON | 114.634 RON | 20.058 RON | 143.236 RON | 48.660 RON | — |
| 2021 | 123.397 RON | 9.668 RON | 24.399 RON | 4.710 RON | 137.233 RON | 117.544 RON | 1 |
| 2020 | 336.678 RON | 151.806 RON | 10.959 RON | 5.926 RON | 121.967 RON | 116.934 RON | 1 |
| 2019 | 1.440 RON | -27.485 RON | 40.834 RON | 454 RON | 5.509 RON | -34.871 RON | — |
| 2018 | 929 RON | -9.391 RON | 13.766 RON | 454 RON | 5.926 RON | -7.386 RON | — |
| 2017 | 4.191 RON | 1.595 RON | 1.619 RON | 454 RON | 2.960 RON | 1.795 RON | — |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 5.333 RON | 2.533 RON | 130.367 RON | 14.560 RON | 123.397 RON | 336.678 RON | 1.440 RON | 929 RON | 4.191 RON |
| Venituri totale | 5.333 RON | 2.533 RON | 130.367 RON | 14.560 RON | 123.456 RON | 336.678 RON | 1.440 RON | 929 RON | 4.191 RON |
| Cheltuieli totale | 83.116 RON | 65.064 RON | 126.958 RON | 83.008 RON | 112.204 RON | 177.124 RON | 28.882 RON | 9.842 RON | 2.470 RON |
| Profit brut | 0 RON | 0 RON | 3.409 RON | 0 RON | 11.252 RON | 159.554 RON | 0 RON | 0 RON | 1.721 RON |
| Pierdere bruta | 77.783 RON | 62.531 RON | 0 RON | 68.448 RON | 0 RON | 0 RON | 27.442 RON | 8.913 RON | 0 RON |
| Profit net | 0 RON | 0 RON | 2.887 RON | 0 RON | 9.668 RON | 151.806 RON | 0 RON | 0 RON | 1.595 RON |
| Pierdere neta | 77.783 RON | 62.531 RON | 0 RON | 68.885 RON | 0 RON | 0 RON | 27.485 RON | 9.391 RON | 0 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 17.093 RON | 17.604 RON | 18.831 RON | 20.058 RON | 4.710 RON | 5.926 RON | 454 RON | 454 RON | 454 RON |
| Active circulante | 113.201 RON | 89.426 RON | 67.330 RON | 143.236 RON | 137.233 RON | 121.967 RON | 5.509 RON | 5.926 RON | 2.960 RON |
| Stocuri | 54.873 RON | 45.181 RON | 34.977 RON | 33.607 RON | 8.964 RON | 1.112 RON | 128 RON | 612 RON | -874 RON |
| Creante | 54.464 RON | 42.478 RON | 31.963 RON | 109.351 RON | 94.635 RON | 108.035 RON | — | — | — |
| Casa si conturi la banci | 3.864 RON | 1.767 RON | 390 RON | 278 RON | 33.634 RON | 12.820 RON | 5.381 RON | 5.314 RON | 3.834 RON |
| Datorii totale | 219.061 RON | 118.014 RON | 34.614 RON | 114.634 RON | 24.399 RON | 10.959 RON | 40.834 RON | 13.766 RON | 1.619 RON |
| Capitaluri proprii | -88.767 RON | -10.984 RON | 51.547 RON | 48.660 RON | 117.544 RON | 116.934 RON | -34.871 RON | -7.386 RON | 1.795 RON |
| Capital subscris varsat | 400 RON | 400 RON | 400 RON | 400 RON | 410 RON | 410 RON | 410 RON | 410 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 0 | — | 1 | — | 1 | 1 | — | — | — |