ANTREPREVISION HUB S.R.L.
- ANTPREVISION HUB - S.R.L.documentat din 2021
- INTELOVO SRLdocumentat 2018 – 2021
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 31.08.2026
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri.
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 50% |
| persoană | 50% |
| 2 deținători în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 11.847 RON | 1.112 RON | 83.305 RON | 15.000 RON | 69.897 RON | 1.592 RON | 0 |
| 2024 | 122.689 RON | 478 RON | 57.231 RON | 15.000 RON | 68.235 RON | 26.004 RON | — |
| 2023 | 39.900 RON | 25.046 RON | 38.042 RON | 15.000 RON | 48.568 RON | 25.526 RON | — |
| 2022 | 38.672 RON | 37.180 RON | 2 RON | 15.000 RON | 22.662 RON | 37.660 RON | — |
| 2021 | 44.206 RON | 42.090 RON | 3.289 RON | — | 43.832 RON | 40.543 RON | — |
| 2020 | — | -650 RON | 1.747 RON | — | — | -1.747 RON | — |
| 2019 | — | -634 RON | 1.097 RON | — | — | -1.097 RON | — |
| 2018 | — | -618 RON | 450 RON | — | -13 RON | -463 RON | — |
| 2017 | — | -45 RON | 0 RON | — | 155 RON | 155 RON | — |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 11.847 RON | 122.689 RON | 39.900 RON | 38.672 RON | 44.206 RON | — | — | — | — |
| Venituri totale | 11.847 RON | 122.689 RON | 39.900 RON | 38.672 RON | 44.206 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Cheltuieli totale | 10.536 RON | 122.135 RON | 10.364 RON | 390 RON | 949 RON | 650 RON | 634 RON | 618 RON | 45 RON |
| Profit brut | 1.311 RON | 554 RON | 29.536 RON | 38.282 RON | 43.257 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 650 RON | 634 RON | 618 RON | 45 RON |
| Profit net | 1.112 RON | 478 RON | 25.046 RON | 37.180 RON | 42.090 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 650 RON | 634 RON | 618 RON | 45 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 15.000 RON | 15.000 RON | 15.000 RON | 15.000 RON | — | — | — | — | — |
| Active circulante | 69.897 RON | 68.235 RON | 48.568 RON | 22.662 RON | 43.832 RON | — | — | -13 RON | 155 RON |
| Creante | 23.475 RON | 23.559 RON | — | 2.000 RON | — | — | — | — | — |
| Casa si conturi la banci | 46.422 RON | 44.676 RON | 48.568 RON | 20.662 RON | 43.832 RON | — | — | -13 RON | 155 RON |
| Datorii totale | 83.305 RON | 57.231 RON | 38.042 RON | 2 RON | 3.289 RON | 1.747 RON | 1.097 RON | 450 RON | 0 RON |
| Capitaluri proprii | 1.592 RON | 26.004 RON | 25.526 RON | 37.660 RON | 40.543 RON | -1.747 RON | -1.097 RON | -463 RON | 155 RON |
| Capital subscris varsat | 400 RON | 400 RON | 400 RON | 400 RON | 400 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |