ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 31.08.2026
WIN HERĂSTRĂU, Spaţiul Comercial nr. 8
sectorul 1, bl. 13, parter, spaţiul comercial 6
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri. Registrul scrie aceasta adresa in 2 feluri, deci firmele stau pe tot atatea chei:
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 50% |
| persoană | 50% |
| 2 deținători în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 26.510.080 RON | 1.379.252 RON | 7.027.982 RON | 4.078.104 RON | 8.190.205 RON | 5.257.347 RON | 3 |
| 2024 | 25.403.291 RON | 678.207 RON | 7.585.541 RON | 5.621.173 RON | 5.827.927 RON | 3.878.094 RON | 2 |
| 2023 | 13.782.845 RON | 475.607 RON | 5.025.453 RON | 3.768.512 RON | 4.437.613 RON | 3.199.887 RON | 2 |
| 2022 | 16.592.538 RON | 1.099.835 RON | 2.862.615 RON | 1.286.837 RON | 4.275.944 RON | 2.724.280 RON | 2 |
| 2021 | 18.928.183 RON | 1.014.103 RON | 3.627.114 RON | 1.380.737 RON | 3.833.805 RON | 1.624.445 RON | 2 |
| 2020 | 14.222.572 RON | 557.056 RON | 2.378.516 RON | 1.934 RON | 2.928.979 RON | 610.342 RON | 1 |
| 2019 | 2.090.746 RON | 16.103 RON | 1.239.903 RON | 2.357 RON | 1.218.964 RON | 53.286 RON | 2 |
| 2018 | 78.833 RON | 1.381 RON | 407.563 RON | 63.957 RON | 333.607 RON | 1.883 RON | — |
| 2017 | 4.211 RON | 102 RON | 847 RON | — | 689 RON | 302 RON | — |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 26.510.080 RON | 25.403.291 RON | 13.782.845 RON | 16.592.538 RON | 18.928.183 RON | 14.222.572 RON | 2.090.746 RON | 78.833 RON | 4.211 RON |
| Venituri totale | 28.433.840 RON | 25.749.759 RON | 14.093.406 RON | 17.299.627 RON | 18.941.972 RON | 14.241.757 RON | 2.098.089 RON | 80.647 RON | 4.721 RON |
| Cheltuieli totale | 26.748.480 RON | 24.895.572 RON | 13.514.938 RON | 16.019.958 RON | 17.785.715 RON | 13.588.284 RON | 2.077.288 RON | 76.901 RON | 4.492 RON |
| Profit brut | 1.685.360 RON | 854.187 RON | 578.468 RON | 1.279.669 RON | 1.156.257 RON | 653.473 RON | 20.801 RON | 3.746 RON | 229 RON |
| Profit net | 1.379.252 RON | 678.207 RON | 475.607 RON | 1.099.835 RON | 1.014.103 RON | 557.056 RON | 16.103 RON | 1.381 RON | 102 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 4.078.104 RON | 5.621.173 RON | 3.768.512 RON | 1.286.837 RON | 1.380.737 RON | 1.934 RON | 2.357 RON | 63.957 RON | — |
| Active circulante | 8.190.205 RON | 5.827.927 RON | 4.437.613 RON | 4.275.944 RON | 3.833.805 RON | 2.928.979 RON | 1.218.964 RON | 333.607 RON | 689 RON |
| Stocuri | 5.210.200 RON | 3.382.931 RON | 2.956.511 RON | 2.746.443 RON | 2.309.078 RON | 2.239.782 RON | 1.087.929 RON | 9.300 RON | — |
| Creante | 1.154.718 RON | 997.303 RON | 792.149 RON | 520.526 RON | 837.691 RON | 147.812 RON | 91.066 RON | 103.082 RON | — |
| Casa si conturi la banci | 1.825.287 RON | 1.447.693 RON | 688.953 RON | 1.008.975 RON | 687.036 RON | 541.385 RON | 39.969 RON | 221.225 RON | 689 RON |
| Cheltuieli in avans | 27.063 RON | 24.349 RON | 28.965 RON | 31.998 RON | 44.935 RON | 57.945 RON | 71.868 RON | 11.882 RON | 460 RON |
| Datorii totale | 7.027.982 RON | 7.585.541 RON | 5.025.453 RON | 2.862.615 RON | 3.627.114 RON | 2.378.516 RON | 1.239.903 RON | 407.563 RON | 847 RON |
| Venituri in avans | 10.043 RON | 9.814 RON | 9.750 RON | 7.884 RON | 7.918 RON | — | — | — | — |
| Capitaluri proprii | 5.257.347 RON | 3.878.094 RON | 3.199.887 RON | 2.724.280 RON | 1.624.445 RON | 610.342 RON | 53.286 RON | 1.883 RON | 302 RON |
| Capital subscris varsat | 45.000 RON | 45.000 RON | 45.000 RON | 45.000 RON | 45.000 RON | 45.000 RON | 45.000 RON | 400 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 3 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 2 | — | — |