ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 02.09.2026
comuna Râul Alb, satul Râul Alb, punctul „Ciobăneşti“, compus din C1 magazie, C2 anexă patul, C3 anexă grajd, C4 casă de locuit şi suprafaţă totală teren de 11.473 mp
comuna Mogoşoaia, Hală în suprafaţă de 200 mp
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri.
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri. Registrul scrie aceasta adresa in 9 feluri, deci firmele stau pe tot atatea chei:
Afisate primele 50. Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Acordă termen administrativ de control pentru continuarea procedurii de reorganizare la data de 01.10.2026, Camera de Consiliu, ora 13:00, pentru când practicianul în insolvenţă va întocmi raport de activitate, conform art. 59 alin. 1 şi 2 din Legea nr. 85/2014 şi îl va depune la dosarul cauzei, cel mai târziu la data de 24.09.2026, raport prin care va informa instanţa cu privire la: -demersurile efectuate în procedură, precum şi demersurile ce urmează a le efectua; -procedura de reorganizare şi respectarea graficului de eşalonare a plăţilor; -va ataşa la raport toate publicaţiile şi înscrisurile emise; -va face dovada informării creditorilor în condiţiile art. 144 din Legea 85/2014; Totodată, pune în vedere practicianului în insolvenţă să se prezinte (sau să delege un reprezentant care să se prezinte) periodic la Serviciul Arhivă, să verifice şi să ridice de la dosarul cauzei duplicatele cererilor, dacă acestea există în duplicat, dacă nu să solicite copii de pe acestea, să le analizeze şi să ia măsurile ce se impun, măsurile luate să le insereze într-un raport pe care să-l comunice cu petenţii şi să îl publice în Buletinul Procedurilor de Insolvenţă, dovezile de comunicare, respectiv de publicare în Buletinul Procedurilor de Insolvenţă urmând a le depune la dosar. Pune în vedere practicianului în insolvenţă că cererile trebuie depuse în conformitate cu art. 41 alin. 4 din Legea 85/2014 rap. la art. 194 Cod procedură civilă separat de raport, iar neîndeplinirea culpabilă a obligaţiilor prevăzute de lege sau stabilite de judecătorul sindic poate duce la aplicarea unei amenzi. Dată în Camera de consiliu şi pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei, din data de 05.03.2026.
Confirmă planul de reorganizare propus de debitoare. Acordă termen administrativ de control la data de 05.03.2026, Camera de Consiliu, ora 13. Dată în Camera de consiliu şi pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei, la data de 18.09.2025.
Acordă termen administrativ de control la data de 18.09.2025, Camera de Consiliu, ora 12:00, pentru când practicianul în insolvenţă: - va întocmi raport de activitate, conform art. 59 al. 1 şi 2 din Legea nr. 85/2014 şi îl va depune la dosarul cauzei, sub sancţiunea amendării, cel mai târziu la data de 11.09.2025, raport prin care va informa instanţa cu privire la demersurile efectuate în procedură şi demersurile ce urmează a le efectua. - va ataşa la raport toate publicaţiile şi înscrisurile emise. Totodată, pune în vedere practicianului în insolvenţă să se prezinte (sau să delege un reprezentant care să se prezinte) periodic la Serviciul Arhivă, să verifice şi să ridice de la dosarul cauzei duplicatele cererilor, dacă acestea există în duplicat, dacă nu să solicite copii de pe acestea, să le analizeze şi să ia măsurile ce se impun, măsurile luate să le insereze într-un raport pe care să-l comunice cu petenţii şi să îl publice în Buletinul Procedurilor de Insolvenţă, dovezile de comunicare, respectiv de publicare în Buletinul Procedurilor de Insolvenţă urmând a le depune la dosar. Pune în vedere practicianului în insolvenţă că cererile trebuie depuse în conformitate cu art. 41 alin. 4 din Legea 85/2014 rap. la art. 194 Cod procedură civilă separat de raport, iar neîndeplinirea culpabilă a obligaţiilor prevăzute de lege sau stabilite de judecătorul sindic poate duce la aplicarea unei amenzi. Dată în Camera de consiliu şi pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei, la data de 10.07.2025.
Admite cererea. Deschide procedura generală de insolvenţă împotriva debitoarei. Desemnează administratorul judiciar provizoriu PDA Insolvency SPRL.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2.870.641 RON | -100.166 RON | 2.150.472 RON | 249.775 RON | 2.514.914 RON | 614.217 RON | 12 |
| 2024 | 5.919.298 RON | 650.464 RON | 2.546.750 RON | 256.076 RON | 2.978.054 RON | 687.380 RON | 25 |
| 2023 | 2.439.145 RON | -93.764 RON | 1.599.962 RON | 243.962 RON | 1.392.916 RON | 36.916 RON | 7 |
| 2022 | 2.077.037 RON | 389.464 RON | 383.768 RON | 218.906 RON | 554.566 RON | 389.704 RON | 8 |
| 2021 | 16.857 RON | 4.661 RON | 12.315 RON | — | 107.415 RON | 95.100 RON | 1 |
| 2020 | 23.495 RON | 18.626 RON | 43 RON | — | 90.483 RON | 90.440 RON | — |
| 2019 | 62.060 RON | 49.081 RON | 666 RON | — | 72.480 RON | 71.814 RON | — |
| 2018 | 30.930 RON | 22.494 RON | 17 RON | — | 22.751 RON | 22.734 RON | — |
| 2017 | 19.815 RON | 11.423 RON | 490 RON | 51 RON | 12.062 RON | 11.623 RON | 1 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 2.870.641 RON | 5.919.298 RON | 2.439.145 RON | 2.077.037 RON | 16.857 RON | 23.495 RON | 62.060 RON | 30.930 RON | 19.815 RON |
| Venituri totale | 2.873.206 RON | 5.932.489 RON | 2.441.983 RON | 2.079.208 RON | 16.949 RON | 23.495 RON | 62.060 RON | 30.930 RON | 19.815 RON |
| Cheltuieli totale | 2.973.372 RON | 5.115.304 RON | 2.516.821 RON | 1.662.207 RON | 11.816 RON | 4.204 RON | 11.227 RON | 7.508 RON | 7.812 RON |
| Profit brut | 0 RON | 817.185 RON | 0 RON | 417.001 RON | 5.133 RON | 19.291 RON | 50.833 RON | 23.422 RON | 12.003 RON |
| Pierdere bruta | 100.166 RON | 0 RON | 74.838 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Profit net | 0 RON | 650.464 RON | 0 RON | 389.464 RON | 4.661 RON | 18.626 RON | 49.081 RON | 22.494 RON | 11.423 RON |
| Pierdere neta | 100.166 RON | 0 RON | 93.764 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 249.775 RON | 256.076 RON | 243.962 RON | 218.906 RON | — | — | — | — | 51 RON |
| Active circulante | 2.514.914 RON | 2.978.054 RON | 1.392.916 RON | 554.566 RON | 107.415 RON | 90.483 RON | 72.480 RON | 22.751 RON | 12.062 RON |
| Stocuri | 28.421 RON | 35.182 RON | 58.983 RON | 28.215 RON | 28.215 RON | — | — | — | — |
| Creante | 2.353.022 RON | 2.859.436 RON | 1.263.906 RON | 346.954 RON | 4.333 RON | 4.323 RON | 4.150 RON | — | — |
| Casa si conturi la banci | 133.471 RON | 83.436 RON | 70.027 RON | 179.397 RON | 74.867 RON | 86.160 RON | 68.330 RON | 22.751 RON | 12.062 RON |
| Datorii totale | 2.150.472 RON | 2.546.750 RON | 1.599.962 RON | 383.768 RON | 12.315 RON | 43 RON | 666 RON | 17 RON | 490 RON |
| Capitaluri proprii | 614.217 RON | 687.380 RON | 36.916 RON | 389.704 RON | 95.100 RON | 90.440 RON | 71.814 RON | 22.734 RON | 11.623 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 12 | 25 | 7 | 8 | 1 | — | — | — | 1 |