ONRC
ONRC
ANAF · anul 2023
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP
Nu am putut lega aceasta persoana de o identitate, asa ca nu stim in ce alte firme apare. O potrivim dupa identificator, niciodata dupa nume.
Nu am putut lega aceasta persoana de o identitate, asa ca nu stim in ce alte firme apare. O potrivim dupa identificator, niciodata dupa nume.
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri.
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Dosar nr. 1507/118/2024 Hot. 18.06.2024 În baza art. 406 C.proc.civ., ia act de renun?area reclamantei D.G.R.F.P. Galaţi – A.J.F.P. Constanţa, la judecata cauzei. Cu recurs în 30 zile de la comunicare. Cererea se va depune la Tribunalul Constan?a. Pronunţată în şedinţă publică, astăzi, 18.06.2024.
ÎNCH/AMÂNĂ PRONUNŢAREA LA DATA DE 18.06.2024
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2021 | 353.500 RON | -1.111.271 RON | 2.719.760 RON | 1.262.654 RON | 57.324 RON | -1.399.782 RON | 0 |
| 2020 | — | -95.920 RON | 2.875.818 RON | 2.432.801 RON | 154.506 RON | -288.511 RON | 0 |
| 2019 | 73.986 RON | -246.232 RON | 977.500 RON | 591.335 RON | 193.574 RON | -192.591 RON | 1 |
| 2018 | 105.000 RON | 67.326 RON | 1.414.807 RON | 1.349.143 RON | 119.305 RON | 53.641 RON | 1 |
| 2017 | — | -13.885 RON | 15.500 RON | 127 RON | 1.688 RON | -13.685 RON | — |
| Indicator | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 353.500 RON | — | 73.986 RON | 105.000 RON | — |
| Venituri totale | 3.406.491 RON | 1.445.520 RON | 73.986 RON | 105.000 RON | 0 RON |
| Cheltuieli totale | 4.415.567 RON | 1.526.985 RON | 319.478 RON | 36.624 RON | 13.885 RON |
| Profit brut | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 68.376 RON | 0 RON |
| Pierdere bruta | 1.009.076 RON | 81.465 RON | 245.492 RON | 0 RON | 13.885 RON |
| Profit net | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 67.326 RON | 0 RON |
| Pierdere neta | 1.111.271 RON | 95.920 RON | 246.232 RON | 0 RON | 13.885 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 1.262.654 RON | 2.432.801 RON | 591.335 RON | 1.349.143 RON | 127 RON |
| Active circulante | 57.324 RON | 154.506 RON | 193.574 RON | 119.305 RON | 1.688 RON |
| Creante | — | 10.198 RON | 79.993 RON | 41.222 RON | 101 RON |
| Casa si conturi la banci | 57.324 RON | 144.308 RON | 113.581 RON | 78.083 RON | 1.587 RON |
| Datorii totale | 2.719.760 RON | 2.875.818 RON | 977.500 RON | 1.414.807 RON | 15.500 RON |
| Capitaluri proprii | -1.399.782 RON | -288.511 RON | -192.591 RON | 53.641 RON | -13.685 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 0 | 0 | 1 | 1 | — |