PRESS & PRODUCTION S.M. ARGES S.R.L.
- ANSIL CODE & TECH SRL-Ddocumentat pana in 2020
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2023 | — | -150 RON | 507 RON | — | 20.021 RON | 19.514 RON | — |
| 2022 | 6.500 RON | 6.029 RON | 628 RON | — | 20.293 RON |
| Indicator | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri |
| 19.665 RON |
| — |
| 2021 | 4.800 RON | 3.868 RON | 558 RON | — | 14.193 RON | 13.635 RON | — |
| 2020 | 3.800 RON | 3.409 RON | 279 RON | — | 10.046 RON | 9.767 RON | — |
| 2019 | 5.050 RON | 4.393 RON | 230 RON | — | 6.588 RON | 6.358 RON | — |
| 2018 | 2.000 RON | 1.765 RON | 227 RON | — | 2.192 RON | 1.965 RON | — |
| 2017 | — | 0 RON | 0 RON | — | 200 RON | 200 RON | — |
| — |
| 6.500 RON |
| 4.800 RON |
| 3.800 RON |
| 5.050 RON |
| 2.000 RON |
| — |
| Venituri totale | 0 RON | 6.500 RON | 4.800 RON | 3.800 RON | 5.050 RON | 2.000 RON | 0 RON |
| Cheltuieli totale | 150 RON | 286 RON | 791 RON | 277 RON | 505 RON | 175 RON | — |
| Profit brut | 0 RON | 6.214 RON | 4.009 RON | 3.523 RON | 4.545 RON | 1.825 RON | 0 RON |
| Pierdere bruta | 150 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Profit net | 0 RON | 6.029 RON | 3.868 RON | 3.409 RON | 4.393 RON | 1.765 RON | 0 RON |
| Pierdere neta | 150 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Active circulante | 20.021 RON | 20.293 RON | 14.193 RON | 10.046 RON | 6.588 RON | 2.192 RON | 200 RON |
| Creante | 17.150 RON | 18.200 RON | 14.000 RON | 3.600 RON | 2.250 RON | 900 RON | — |
| Casa si conturi la banci | 2.871 RON | 2.093 RON | 193 RON | 6.446 RON | 4.338 RON | 1.292 RON | 200 RON |
| Datorii totale | 507 RON | 628 RON | 558 RON | 279 RON | 230 RON | 227 RON | 0 RON |
| Capitaluri proprii | 19.514 RON | 19.665 RON | 13.635 RON | 9.767 RON | 6.358 RON | 1.965 RON | 200 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoană | 100% |
| persoanăadministrator | — |
ONRC
ONRC
ANAF · anul 2025
ANAF · 30.06.2026
| 1 deținător în act | 100% |
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Nu am putut lega aceasta persoana de o identitate, asa ca nu stim in ce alte firme apare. O potrivim dupa identificator, niciodata dupa nume.
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.