ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 31.08.2026
Nu am putut lega aceasta persoana de o identitate, asa ca nu stim in ce alte firme apare. O potrivim dupa identificator, niciodata dupa nume.
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Dosar civ.nr.4018/324/2023 Hot. Admite cererea. Validează poprirea înfiinţată prin adresa din 23.02.2023 în dosarul de executare nr.250/2022 emisă de BEJ Şerban Teodora-Gabriela împotriva terţului poprit SC 3 H GROUP INNOVATION SRL. Obligă terţul poprit să plătească creditoarei, în limita creanţei, suma de 1408,78 lei reprezentând debitul datorat de debitoarea Spiridon(Pavel) Gabriela. Respinge cererea de amendare a terţului poprit, ca nefondată. Obligă terţul poprit să plătească creditoarei suma de 20 lei reprezentând cheltuieli de judecată. Cu drept de apel în termen de 5 zile de la comunicare. Cererea de apel se va depune la Judecătoria Tecuci. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei, astăzi 11.12.2024
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 301.730 RON | 9.993 RON | 304.993 RON | 296.611 RON | 255.896 RON | 153.658 RON | 1 |
| 2024 | 296.979 RON | 13.621 RON | 293.943 RON | 221.290 RON | 323.399 RON | 143.664 RON | 4 |
| 2023 | 433.464 RON | 59.809 RON | 290.754 RON | 271.651 RON | 269.454 RON | 130.044 RON | 8 |
| 2022 | 393.403 RON | 7.083 RON | 359.486 RON | 322.011 RON | 241.243 RON | 70.235 RON | 8 |
| 2021 | 344.052 RON | 5.789 RON | 361.513 RON | 372.372 RON | 199.052 RON | 63.152 RON | 7 |
| 2020 | 247.625 RON | 5.204 RON | 275.955 RON | 341.943 RON | 151.360 RON | 57.364 RON | 6 |
| 2019 | 218.854 RON | 25.102 RON | 99.460 RON | 231.953 RON | 101.877 RON | 61.160 RON | 6 |
| 2018 | 158.552 RON | 47.634 RON | 49.325 RON | 237.898 RON | 44.446 RON | 46.584 RON | 6 |
| 2017 | — | -1.250 RON | 235.589 RON | 233.255 RON | 200.945 RON | -1.050 RON | 1 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 301.730 RON | 296.979 RON | 433.464 RON | 393.403 RON | 344.052 RON | 247.625 RON | 218.854 RON | 158.552 RON | — |
| Venituri totale | 474.012 RON | 460.205 RON | 723.080 RON | 557.458 RON | 605.843 RON | 321.040 RON | 320.055 RON | 198.778 RON | 327 RON |
| Cheltuieli totale | 457.048 RON | 438.922 RON | 657.657 RON | 546.191 RON | 596.453 RON | 314.165 RON | 292.764 RON | 149.558 RON | 1.577 RON |
| Profit brut | 16.964 RON | 21.283 RON | 65.423 RON | 11.267 RON | 9.390 RON | 6.875 RON | 27.291 RON | 49.220 RON | 0 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 1.250 RON |
| Profit net | 9.993 RON | 13.621 RON | 59.809 RON | 7.083 RON | 5.789 RON | 5.204 RON | 25.102 RON | 47.634 RON | 0 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 1.250 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 296.611 RON | 221.290 RON | 271.651 RON | 322.011 RON | 372.372 RON | 341.943 RON | 231.953 RON | 237.898 RON | 233.255 RON |
| Active circulante | 255.896 RON | 323.399 RON | 269.454 RON | 241.243 RON | 199.052 RON | 151.360 RON | 101.877 RON | 44.446 RON | 200.945 RON |
| Stocuri | 197.441 RON | 231.479 RON | 189.302 RON | 179.333 RON | 155.053 RON | 149.931 RON | 59.030 RON | — | — |
| Creante | 52.043 RON | 73.998 RON | 42.688 RON | 60.313 RON | 42.000 RON | 96 RON | 10.886 RON | 18.212 RON | 199.988 RON |
| Casa si conturi la banci | 6.412 RON | 17.922 RON | 37.464 RON | 1.597 RON | 1.999 RON | 1.333 RON | 31.961 RON | 26.234 RON | 957 RON |
| Datorii totale | 304.993 RON | 293.943 RON | 290.754 RON | 359.486 RON | 361.513 RON | 275.955 RON | 99.460 RON | 49.325 RON | 235.589 RON |
| Venituri in avans | 93.856 RON | 107.082 RON | 120.307 RON | 133.533 RON | 146.759 RON | 159.984 RON | 173.210 RON | 186.435 RON | 199.661 RON |
| Capitaluri proprii | 153.658 RON | 143.664 RON | 130.044 RON | 70.235 RON | 63.152 RON | 57.364 RON | 61.160 RON | 46.584 RON | -1.050 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 1 | 4 | 8 | 8 | 7 | 6 | 6 | 6 | 1 |