ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 3.512.770 RON | 350.533 RON | 54.036 RON | 395.032 RON | 752.370 RON | 1.059.232 RON | 6 |
| 2024 | 3.539.340 RON | 667.563 RON | 91.161 RON | 475.878 RON | 1.295.446 RON |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|
sectorul 3, Corp B (C2), demisol, camerele 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 20, 23 şi 24
| 1.630.139 RON |
| 6 |
| 2023 | 3.229.040 RON | 648.065 RON | 280.383 RON | 348.417 RON | 977.293 RON | 974.601 RON | 5 |
| 2022 | 2.531.658 RON | 469.126 RON | 553.233 RON | 317.428 RON | 656.363 RON | 326.535 RON | 5 |
| 2021 | 1.712.696 RON | 200.925 RON | 770.178 RON | 263.685 RON | 478.354 RON | -142.591 RON | 5 |
| 2020 | 1.116.076 RON | 78.987 RON | 919.802 RON | 282.520 RON | 432.213 RON | -343.516 RON | 5 |
| 2019 | 780.293 RON | -54.026 RON | 860.364 RON | 326.543 RON | 243.040 RON | -422.503 RON | 4 |
| 2018 | 294.984 RON | -296.461 RON | 1.024.856 RON | 382.016 RON | 217.436 RON | -368.478 RON | 5 |
| 2017 | — | -72.217 RON | 458.264 RON | 111.586 RON | 194.016 RON | -72.017 RON | 1 |
| Cifra de afaceri | 3.512.770 RON | 3.539.340 RON | 3.229.040 RON | 2.531.658 RON | 1.712.696 RON | 1.116.076 RON | 780.293 RON | 294.984 RON | — |
| Venituri totale | 3.576.107 RON | 3.586.429 RON | 3.277.076 RON | 2.564.207 RON | 1.746.821 RON | 1.192.342 RON | 807.439 RON | 315.789 RON | 4.193 RON |
| Cheltuieli totale | 3.158.522 RON | 2.809.178 RON | 2.589.549 RON | 2.070.179 RON | 1.528.641 RON | 1.102.782 RON | 853.603 RON | 609.270 RON | 76.284 RON |
| Profit brut | 417.585 RON | 777.251 RON | 687.527 RON | 494.028 RON | 218.180 RON | 89.560 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 46.164 RON | 293.481 RON | 72.091 RON |
| Profit net | 350.533 RON | 667.563 RON | 648.065 RON | 469.126 RON | 200.925 RON | 78.987 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 54.026 RON | 296.461 RON | 72.217 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 395.032 RON | 475.878 RON | 348.417 RON | 317.428 RON | 263.685 RON | 282.520 RON | 326.543 RON | 382.016 RON | 111.586 RON |
| Active circulante | 752.370 RON | 1.295.446 RON | 977.293 RON | 656.363 RON | 478.354 RON | 432.213 RON | 243.040 RON | 217.436 RON | 194.016 RON |
| Stocuri | 215.737 RON | 233.902 RON | 241.616 RON | 222.677 RON | 239.982 RON | 308.888 RON | 168.106 RON | 169.458 RON | 69.648 RON |
| Creante | 41.229 RON | 491.670 RON | 14.674 RON | 18.369 RON | 12.593 RON | 14.023 RON | 14.441 RON | 11.255 RON | 16.806 RON |
| Casa si conturi la banci | 495.404 RON | 569.874 RON | 721.003 RON | 415.317 RON | 225.779 RON | 109.302 RON | 60.493 RON | 36.723 RON | 107.562 RON |
| Cheltuieli in avans | 2.804 RON | 4.542 RON | 4.994 RON | 2.851 RON | 3.575 RON | 734 RON | 28.613 RON | 56.926 RON | 80.645 RON |
| Datorii totale | 54.036 RON | 91.161 RON | 280.383 RON | 553.233 RON | 770.178 RON | 919.802 RON | 860.364 RON | 1.024.856 RON | 458.264 RON |
| Venituri in avans | 36.938 RON | 54.566 RON | 75.720 RON | 96.874 RON | 118.027 RON | 139.181 RON | 160.335 RON | — | — |
| Capitaluri proprii | 1.059.232 RON | 1.630.139 RON | 974.601 RON | 326.535 RON | -142.591 RON | -343.516 RON | -422.503 RON | -368.478 RON | -72.017 RON |
| Capital subscris varsat | 10.000 RON | 10.000 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 6 | 6 | 5 | 5 | 5 | 5 | 4 | 5 | 1 |
| Nume | Cotă Capital |
|---|
| persoanăadministrator | 20% |
| persoană | 40% |
| persoană | 20% |
| persoană | 20% |
| persoană | nepublicat |
| 4 deținători în act · plus 1 deținător pe care actul nu îl numește | 100% |
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.