| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | -1.940 RON | 0 RON | 0 RON | 87.898 RON | 87.898 RON | — |
| 2024 | 0 RON | -347 RON | 0 RON | 1.940 RON | 87.898 RON |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|
| 89.838 RON |
| 0 |
| 2023 | — | -355 RON | 0 RON | — | 90.185 RON | 90.185 RON | — |
| 2022 | 2.450 RON | 2.056 RON | 73 RON | — | 90.613 RON | 90.540 RON | — |
| 2021 | 0 RON | -340 RON | 0 RON | — | 88.484 RON | 88.484 RON | — |
| 2020 | 45.211 RON | 40.238 RON | 572 RON | — | 89.396 RON | 88.824 RON | — |
| 2019 | 38.020 RON | 35.371 RON | 575 RON | 780 RON | 48.381 RON | 48.586 RON | — |
| 2018 | 35.492 RON | 34.054 RON | 454 RON | 780 RON | 33.928 RON | 34.254 RON | — |
| 2017 | — | 0 RON | 800 RON | 780 RON | 220 RON | 200 RON | — |
| Cifra de afaceri | — | 0 RON | — | 2.450 RON | 0 RON | 45.211 RON | 38.020 RON | 35.492 RON | — |
| Venituri totale | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 2.450 RON | 0 RON | 45.211 RON | 38.020 RON | 35.492 RON | 0 RON |
| Cheltuieli totale | 1.940 RON | 347 RON | 355 RON | 321 RON | 340 RON | 3.597 RON | 1.508 RON | 374 RON | — |
| Profit brut | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 2.129 RON | 0 RON | 41.614 RON | 36.512 RON | 35.118 RON | 0 RON |
| Pierdere bruta | 1.940 RON | 347 RON | 355 RON | 0 RON | 340 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Profit net | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 2.056 RON | 0 RON | 40.238 RON | 35.371 RON | 34.054 RON | 0 RON |
| Pierdere neta | 1.940 RON | 347 RON | 355 RON | 0 RON | 340 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 0 RON | 1.940 RON | — | — | — | — | 780 RON | 780 RON | 780 RON |
| Active circulante | 87.898 RON | 87.898 RON | 90.185 RON | 90.613 RON | 88.484 RON | 89.396 RON | 48.381 RON | 33.928 RON | 220 RON |
| Stocuri | — | — | — | — | — | — | 1.671 RON | — | — |
| Creante | 55.000 RON | 55.000 RON | 55.000 RON | — | — | 3.500 RON | — | -5 RON | — |
| Casa si conturi la banci | 32.898 RON | 32.898 RON | 35.185 RON | 90.613 RON | 88.484 RON | 85.896 RON | 46.710 RON | 33.933 RON | 220 RON |
| Datorii totale | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 73 RON | 0 RON | 572 RON | 575 RON | 454 RON | 800 RON |
| Capitaluri proprii | 87.898 RON | 89.838 RON | 90.185 RON | 90.540 RON | 88.484 RON | 88.824 RON | 48.586 RON | 34.254 RON | 200 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
ONRC
ONRC
ANAF · anul 2025
ANAF · 30.06.2026
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| Nume | Cotă Capital |
|---|
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
| persoanăadministratorprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.