POP FOREST VLADEASA SRL
- J12/3670/2017CLUJdin 14.06.2017
- J5/3187/2018BIHORdin 17.12.2018in vigoare
ONRC · 08.07.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 02.09.2026
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministratorprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Pentru lipsă de procedură, amână judecarea cauzei la data de 05.10.2026.
Amână judecarea cauzei la data de 14.12.2026.
Amână judecarea cauzei la data de 11.05.2026.
Amână judecarea cauzei la data de 10.11.2025.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2.815.926 RON | 74.366 RON | 1.719.581 RON | 881.508 RON | 909.245 RON | 104.452 RON | 8 |
| 2024 | 3.895.097 RON | 758.529 RON | 1.322.011 RON | 950.928 RON | 846.827 RON | 485.087 RON | 4 |
| 2023 | 2.135.149 RON | 499.843 RON | 621.280 RON | 427.094 RON | 643.588 RON | 500.085 RON | 4 |
| 2022 | 999.264 RON | 223.044 RON | 827.401 RON | 177.503 RON | 1.105.898 RON | 456.000 RON | 3 |
| 2021 | 306.162 RON | 37.392 RON | 167.200 RON | — | 399.956 RON | 232.756 RON | 1 |
| 2020 | 256.714 RON | 163.155 RON | 72.835 RON | — | 268.199 RON | 195.364 RON | 2 |
| 2019 | 108.840 RON | 17.252 RON | 33.472 RON | — | 65.881 RON | 32.409 RON | — |
| 2018 | 20.790 RON | 14.957 RON | 624 RON | — | 15.581 RON | 14.957 RON | — |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 2.815.926 RON | 3.895.097 RON | 2.135.149 RON | 999.264 RON | 306.162 RON | 256.714 RON | 108.840 RON | 20.790 RON |
| Venituri totale | 2.842.153 RON | 3.900.991 RON | 2.124.751 RON | 999.264 RON | 306.162 RON | 336.294 RON | 121.640 RON | 20.790 RON |
| Cheltuieli totale | 2.754.246 RON | 3.058.145 RON | 1.603.514 RON | 767.618 RON | 266.076 RON | 169.957 RON | 100.716 RON | 5.209 RON |
| Profit brut | 87.907 RON | 842.846 RON | 521.237 RON | 231.646 RON | 40.086 RON | 166.337 RON | 20.924 RON | 15.581 RON |
| Profit net | 74.366 RON | 758.529 RON | 499.843 RON | 223.044 RON | 37.392 RON | 163.155 RON | 17.252 RON | 14.957 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 881.508 RON | 950.928 RON | 427.094 RON | 177.503 RON | — | — | — | — |
| Active circulante | 909.245 RON | 846.827 RON | 643.588 RON | 1.105.898 RON | 399.956 RON | 268.199 RON | 65.881 RON | 15.581 RON |
| Stocuri | 554.856 RON | 275.543 RON | 12.302 RON | 635.800 RON | — | — | 41.370 RON | — |
| Creante | 327.857 RON | 455.400 RON | 335.846 RON | 47.227 RON | — | 4.675 RON | — | — |
| Casa si conturi la banci | 26.532 RON | 115.884 RON | 295.440 RON | 422.871 RON | 399.956 RON | 263.524 RON | 24.511 RON | 15.581 RON |
| Cheltuieli in avans | 33.280 RON | 9.343 RON | 50.683 RON | 0 RON | — | — | — | — |
| Datorii totale | 1.719.581 RON | 1.322.011 RON | 621.280 RON | 827.401 RON | 167.200 RON | 72.835 RON | 33.472 RON | 624 RON |
| Capitaluri proprii | 104.452 RON | 485.087 RON | 500.085 RON | 456.000 RON | 232.756 RON | 195.364 RON | 32.409 RON | 14.957 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | — | — | 200 RON | — |
| Nr. mediu salariati | 8 | 4 | 4 | 3 | 1 | 2 | — | — |