TATARCA ŞI ASOCIAŢII S.R.L.
- J40/10222/2017BUCURESTIdin 23.06.2017
- J2021000472394VRANCEAdin 22.04.2021in vigoare
ONRC · 08.07.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 02.09.2026
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri. Registrul scrie aceasta adresa in 2 feluri, deci firmele stau pe tot atatea chei:
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 343.322 RON | 90.060 RON | 49.306 RON | 27.487 RON | 111.105 RON | 90.848 RON | 2 |
| 2024 | 292.691 RON | 101.039 RON | 3.346 RON | 38.305 RON | 157.921 RON | 191.566 RON | 1 |
| 2023 | 299.048 RON | 117.529 RON | 9.140 RON | 7.109 RON | 167.627 RON | 171.528 RON | 1 |
| 2022 | 237.091 RON | 53.759 RON | 9.871 RON | 17.053 RON | 39.275 RON | 53.999 RON | 1 |
| 2021 | 192.246 RON | 129.970 RON | 5.315 RON | 24.961 RON | 398.633 RON | 420.560 RON | 1 |
| 2020 | 146.788 RON | 87.448 RON | 1.355 RON | 37.177 RON | 261.584 RON | 290.590 RON | — |
| 2019 | 120.424 RON | 54.931 RON | 968 RON | 39.250 RON | 164.092 RON | 203.142 RON | — |
| 2018 | 205.633 RON | 147.971 RON | 1.910 RON | 9.373 RON | 140.440 RON | 148.211 RON | — |
| 2017 | 82.689 RON | 74.286 RON | 1.470 RON | — | 75.956 RON | 74.486 RON | — |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 343.322 RON | 292.691 RON | 299.048 RON | 237.091 RON | 192.246 RON | 146.788 RON | 120.424 RON | 205.633 RON | 82.689 RON |
| Venituri totale | 344.932 RON | 307.585 RON | 300.088 RON | 237.184 RON | 200.501 RON | 148.249 RON | 120.424 RON | 206.480 RON | 82.689 RON |
| Cheltuieli totale | 249.618 RON | 204.031 RON | 179.909 RON | 177.574 RON | 65.455 RON | 56.702 RON | 61.878 RON | 52.231 RON | 5.922 RON |
| Profit brut | 95.314 RON | 103.554 RON | 120.179 RON | 59.610 RON | 135.046 RON | 91.547 RON | 58.546 RON | 154.249 RON | 76.767 RON |
| Profit net | 90.060 RON | 101.039 RON | 117.529 RON | 53.759 RON | 129.970 RON | 87.448 RON | 54.931 RON | 147.971 RON | 74.286 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 27.487 RON | 38.305 RON | 7.109 RON | 17.053 RON | 24.961 RON | 37.177 RON | 39.250 RON | 9.373 RON | — |
| Active circulante | 111.105 RON | 157.921 RON | 167.627 RON | 39.275 RON | 398.633 RON | 261.584 RON | 164.092 RON | 140.440 RON | 75.956 RON |
| Stocuri | 6.787 RON | 8.148 RON | 17.371 RON | 9.764 RON | 7.153 RON | — | — | — | — |
| Creante | 60.566 RON | 1.511 RON | 6.317 RON | 9.102 RON | 371.204 RON | 239.823 RON | 154.704 RON | 123.607 RON | 63.661 RON |
| Casa si conturi la banci | 43.752 RON | 148.262 RON | 143.939 RON | 20.409 RON | 20.276 RON | 21.761 RON | 9.388 RON | 16.833 RON | 12.295 RON |
| Cheltuieli in avans | 1.562 RON | — | 5.932 RON | 7.542 RON | 2.281 RON | 1.402 RON | 768 RON | 308 RON | — |
| Datorii totale | 49.306 RON | 3.346 RON | 9.140 RON | 9.871 RON | 5.315 RON | 1.355 RON | 968 RON | 1.910 RON | 1.470 RON |
| Venituri in avans | 0 RON | 1.314 RON | — | — | — | 8.218 RON | — | — | — |
| Capitaluri proprii | 90.848 RON | 191.566 RON | 171.528 RON | 53.999 RON | 420.560 RON | 290.590 RON | 203.142 RON | 148.211 RON | 74.486 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | — | — | — | — |