ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 01.09.2026
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministratorprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2019 | — | -18.708 RON | 60.714 RON | 164.000 RON | 1.982 RON | -51.532 RON | 2 |
| 2018 | — | -31.910 RON | 39.203 RON | 182.000 RON | 2.779 RON | -32.824 RON | 2 |
| 2017 | — | -1.114 RON | 201.030 RON | 200.000 RON | 116 RON | -914 RON | 1 |
| Indicator | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|
| Venituri totale | 47.805 RON | 33.195 RON | 0 RON |
| Cheltuieli totale | 66.513 RON | 65.105 RON | 1.114 RON |
| Pierdere bruta | 18.708 RON | 31.910 RON | 1.114 RON |
| Pierdere neta | 18.708 RON | 31.910 RON | 1.114 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 164.000 RON | 182.000 RON | 200.000 RON |
| Active circulante | 1.982 RON | 2.779 RON | 116 RON |
| Creante | — | 900 RON | — |
| Casa si conturi la banci | 1.982 RON | 1.879 RON | 116 RON |
| Datorii totale | 60.714 RON | 39.203 RON | 201.030 RON |
| Venituri in avans | 156.800 RON | 178.400 RON | — |
| Capitaluri proprii | -51.532 RON | -32.824 RON | -914 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 2 | 2 | 1 |