L'ATELIER DES GATEAUX SRL
- LATELIER DES GATEAUX SRLdocumentat pana in 2020
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 31.08.2026
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri.
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 50% |
| persoană | 50% |
| 2 deținători în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | 0 RON | 0 RON | — | 440 RON | 440 RON | — |
| 2024 | 13.666 RON | -2.005 RON | 0 RON | — | 439 RON | 439 RON | 1 |
| 2023 | 279.616 RON | 19.413 RON | 3.674 RON | — | 25.683 RON | 22.009 RON | 1 |
| 2022 | 293.382 RON | 70.807 RON | 10.432 RON | 1.369 RON | 77.604 RON | 73.553 RON | 1 |
| 2021 | 259.055 RON | 10.888 RON | 33.204 RON | 4.549 RON | 35.135 RON | 6.746 RON | — |
| 2020 | 134.226 RON | 23.855 RON | 32.634 RON | 3.170 RON | 25.322 RON | -4.142 RON | — |
| 2019 | — | -8.752 RON | 36.690 RON | — | 7.693 RON | -28.997 RON | — |
| 2018 | — | -5.517 RON | 22.319 RON | — | 2.749 RON | -19.570 RON | — |
| 2017 | — | -15.053 RON | 17.000 RON | — | 2.947 RON | -14.053 RON | — |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | — | 13.666 RON | 279.616 RON | 293.382 RON | 259.055 RON | 134.226 RON | — | — | — |
| Venituri totale | 0 RON | 13.666 RON | 279.616 RON | 293.382 RON | 259.055 RON | 134.226 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Cheltuieli totale | — | 15.671 RON | 257.407 RON | 219.641 RON | 240.395 RON | 106.504 RON | 8.752 RON | 5.517 RON | 15.053 RON |
| Profit brut | 0 RON | 0 RON | 22.209 RON | 73.741 RON | 18.660 RON | 27.722 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 2.005 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 8.752 RON | 5.517 RON | 15.053 RON |
| Profit net | 0 RON | 0 RON | 19.413 RON | 70.807 RON | 10.888 RON | 23.855 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 2.005 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 8.752 RON | 5.517 RON | 15.053 RON |
| Active fixe (imobilizate) | — | — | — | 1.369 RON | 4.549 RON | 3.170 RON | — | — | — |
| Active circulante | 440 RON | 439 RON | 25.683 RON | 77.604 RON | 35.135 RON | 25.322 RON | 7.693 RON | 2.749 RON | 2.947 RON |
| Stocuri | — | — | — | 35.071 RON | — | 13.000 RON | 6.350 RON | 1.917 RON | 1.917 RON |
| Creante | — | — | — | 34.000 RON | 132 RON | — | — | — | — |
| Casa si conturi la banci | 440 RON | 439 RON | 25.683 RON | 8.533 RON | 35.003 RON | 12.322 RON | 1.343 RON | 832 RON | 1.030 RON |
| Cheltuieli in avans | — | — | — | 5.012 RON | 266 RON | — | — | — | — |
| Datorii totale | 0 RON | 0 RON | 3.674 RON | 10.432 RON | 33.204 RON | 32.634 RON | 36.690 RON | 22.319 RON | 17.000 RON |
| Capitaluri proprii | 440 RON | 439 RON | 22.009 RON | 73.553 RON | 6.746 RON | -4.142 RON | -28.997 RON | -19.570 RON | -14.053 RON |
| Capital subscris varsat | 2.000 RON | 2.000 RON | 2.000 RON | 2.000 RON | 2.000 RON | 2.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON |
| Nr. mediu salariati | — | 1 | 1 | 1 | — | — | — | — | — |