LIVADA CU LAVANDA S.R.L.
- NĂDEJDE BUILDING SRLdocumentat 2018 – 2021
- J40/10747/2017BUCURESTIdin 29.06.2017
- J2021001219529GIURGIUdin 23.11.2021in vigoare
ONRC · 08.07.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 31.08.2026
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri. Registrul scrie aceasta adresa in 5 feluri, deci firmele stau pe tot atatea chei:
Afisate primele 50. Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 183.684 RON | -16.608 RON | 181.314 RON | 51.286 RON | 77.900 RON | -52.128 RON | 1 |
| 2024 | 90.556 RON | -7.981 RON | 135.831 RON | 24.306 RON | 75.704 RON | -35.821 RON | 1 |
| 2023 | 53.583 RON | -72.112 RON | 130.382 RON | 22.778 RON | 79.764 RON | -27.840 RON | 1 |
| 2022 | 13.800 RON | 5.889 RON | 1.932 RON | — | 46.204 RON | 44.272 RON | 1 |
| 2021 | — | 0 RON | 3 RON | — | 38.386 RON | 38.383 RON | — |
| 2020 | — | 0 RON | 7.625 RON | — | 46.008 RON | 38.383 RON | — |
| 2019 | — | -512 RON | 7.626 RON | — | 46.008 RON | 38.382 RON | — |
| 2018 | 63.845 RON | 40.193 RON | 7.625 RON | — | 46.519 RON | 38.894 RON | — |
| 2017 | — | -1.499 RON | 2.622 RON | 353 RON | 970 RON | -1.299 RON | — |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 183.684 RON | 90.556 RON | 53.583 RON | 13.800 RON | — | — | — | 63.845 RON | — |
| Venituri totale | 183.684 RON | 90.556 RON | 53.671 RON | 13.800 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 63.936 RON | 0 RON |
| Cheltuieli totale | 198.455 RON | 97.943 RON | 125.247 RON | 7.776 RON | — | — | 512 RON | 22.512 RON | 1.499 RON |
| Profit brut | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 6.024 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 41.424 RON | 0 RON |
| Pierdere bruta | 14.771 RON | 7.387 RON | 71.576 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 512 RON | 0 RON | 1.499 RON |
| Profit net | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 5.889 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 40.193 RON | 0 RON |
| Pierdere neta | 16.608 RON | 7.981 RON | 72.112 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 512 RON | 0 RON | 1.499 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 51.286 RON | 24.306 RON | 22.778 RON | — | — | — | — | — | 353 RON |
| Active circulante | 77.900 RON | 75.704 RON | 79.764 RON | 46.204 RON | 38.386 RON | 46.008 RON | 46.008 RON | 46.519 RON | 970 RON |
| Stocuri | 44.935 RON | 24.379 RON | 16.121 RON | 2.545 RON | 2.545 RON | 2.545 RON | 2.545 RON | 2.545 RON | — |
| Creante | 7.143 RON | 10.934 RON | 34.986 RON | — | — | — | — | — | — |
| Casa si conturi la banci | 25.822 RON | 40.391 RON | 28.657 RON | 43.659 RON | 35.841 RON | 43.463 RON | 43.463 RON | 43.974 RON | 970 RON |
| Datorii totale | 181.314 RON | 135.831 RON | 130.382 RON | 1.932 RON | 3 RON | 7.625 RON | 7.626 RON | 7.625 RON | 2.622 RON |
| Capitaluri proprii | -52.128 RON | -35.821 RON | -27.840 RON | 44.272 RON | 38.383 RON | 38.383 RON | 38.382 RON | 38.894 RON | -1.299 RON |
| Capital subscris varsat | 500 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 1 | 1 | 1 | 1 | — | — | — | — | — |