ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 31.08.2026
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
În baza art. 145 alin. 1 raportat la art. 298 alin. 1 din Legea nr. 302/2004, admite cererea de recunoaştere şi executare a deciziei din data de 21.07.2023, pronunţată de Adm.verwerkings flitsgegevens CJIB, Olanda, definitivă la data de 29.08.2025–prin care intimata Chili Foods SRL a fost sancţionată cu amendă în cuantum de 280 euro. Dispune executarea pedepsei pecuniare la care a fost obligată intimata, prin decizia anterior menţionată şi, consecutiv, stabileşte în sarcina acestuia obligaţia de plată a sumei de 280 euro, în echivalentul în lei la cursul B.N.R. de la data pronunţării deciziei autorită?ilor din Olanda–21.07.2023. Dispune executarea sancţiunii amenzii de către autorităţile competente din România. Comunică extras al prezentei hotărâri organelor fiscale competente, în vederea executării. În baza art. 306 din Legea nr. 302/2004, comunică prezenta hotărâre, la rămânerea definitivă a acesteia, către autoritatea emitentă şi către Ministerul Justiţiei. Se comunică autorităţii emitente data la care intimatul a depus recipisa de plată a sancţiunii pecuniare. În baza 305 alin. 2 din Legea nr. 302/2004, cheltuielile judiciare rămân în sarcina statului român. Cu drept de apel, în termen de 10 zile de la comunicare. Pronun?ată astăzi, 05.03.2026, prin punerea solu?iei la dispozi?ia păr?ilor şi procurorului prin mijlocirea grefei instan?ei.
În temeiul art. 405 alin. 2 Cod Procedură Penală, stabileşte deliberarea şi pronunţarea la data de 05.03.2026, soluţia urmând fi pusă la dispoziţia părţilor şi procurorului, prin mijlocirea grefei instanţei. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor şi a procurorului prin mijlocirea grefei instanţei azi, data de 03.03.2026.
Ia act de renunţarea creditorului INVESTCAPITAL LTD la judecata cererii având ca obiect validare poprire formulate în contradictoriu cu ter?ul poprit Chili Foods S.R.L şi debitorul urmărit Iordache Lucian-Cristi. Cu drept de recurs în termen de 30 zile de la comunicarea hotărârii. Cererea de recurs se va depune la Judecătoria Craiova. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei, astăzi, 13.11.2025.
Ia act de renun?area la judecata cererii formulate de creditoarea INVESTCAPITAL LTD, în contradictoriu cu debitorul IORDACHE LUCIAN CRISTI şi ter?ul poprit CHILI FOODS SRL, având ca obiect validare poprire. Cu drept de recurs, în termen de 30 zile de la comunicare. Cererea de recurs se va depune la Judecătoria Craiova. Pronun?ată astăzi, 26.02.2026, prin punerea solu?iei la dispozi?ia păr?ilor de către grefa instan?ei.
în vederea emiterii unei adrese se amână cauza la 26.02.2026, orele 11:00
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 4.936.049 RON | 836.364 RON | 1.815.293 RON | 1.357.334 RON | 1.276.040 RON | 836.764 RON | 16 |
| 2024 | 3.785.273 RON | 687.907 RON | 672.047 RON | 1.056.859 RON | 368.705 RON | 768.884 RON | 15 |
| 2023 | 4.064.505 RON | 887.835 RON | 525.973 RON | 962.265 RON | 600.033 RON | 1.037.501 RON | 16 |
| 2022 | 3.749.783 RON | 1.376.847 RON | 820.865 RON | 1.260.779 RON | 949.754 RON | 1.397.713 RON | 15 |
| 2021 | 2.315.468 RON | 940.090 RON | 225.712 RON | 334.414 RON | 831.965 RON | 940.865 RON | 16 |
| 2020 | 1.156.829 RON | 183.597 RON | 259.846 RON | 358.118 RON | 502.037 RON | 604.302 RON | 15 |
| 2019 | 1.763.537 RON | 391.844 RON | 292.935 RON | 412.789 RON | 299.538 RON | 420.705 RON | 14 |
| 2018 | 1.130.131 RON | 61.850 RON | 562.334 RON | 374.758 RON | 214.212 RON | 28.861 RON | 16 |
| 2017 | 247.506 RON | -33.389 RON | 205.272 RON | 7.380 RON | 164.703 RON | -33.189 RON | 15 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 4.936.049 RON | 3.785.273 RON | 4.064.505 RON | 3.749.783 RON | 2.315.468 RON | 1.156.829 RON | 1.763.537 RON | 1.130.131 RON | 247.506 RON |
| Venituri totale | 4.936.592 RON | 3.787.065 RON | 4.096.577 RON | 3.832.550 RON | 2.654.520 RON | 1.227.681 RON | 1.764.071 RON | 1.130.564 RON | 247.521 RON |
| Cheltuieli totale | 3.931.290 RON | 2.978.373 RON | 3.167.777 RON | 2.417.816 RON | 1.692.575 RON | 1.032.491 RON | 1.354.586 RON | 1.057.409 RON | 278.435 RON |
| Profit brut | 1.005.302 RON | 808.692 RON | 928.800 RON | 1.414.734 RON | 961.945 RON | 195.190 RON | 409.485 RON | 73.155 RON | — |
| Pierdere bruta | 0 RON | — | — | — | — | — | — | — | 30.914 RON |
| Profit net | 836.364 RON | 687.907 RON | 887.835 RON | 1.376.847 RON | 940.090 RON | 183.597 RON | 391.844 RON | 61.850 RON | — |
| Pierdere neta | 0 RON | — | — | — | — | — | — | — | 33.389 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 1.357.334 RON | 1.056.859 RON | 962.265 RON | 1.260.779 RON | 334.414 RON | 358.118 RON | 412.789 RON | 374.758 RON | 7.380 RON |
| Active circulante | 1.276.040 RON | 368.705 RON | 600.033 RON | 949.754 RON | 831.965 RON | 502.037 RON | 299.538 RON | 214.212 RON | 164.703 RON |
| Stocuri | 148.958 RON | 158.395 RON | 115.015 RON | 85.272 RON | 67.997 RON | 106.305 RON | 106.757 RON | 87.299 RON | 114.282 RON |
| Creante | 631.345 RON | 38.361 RON | 45.867 RON | 659.258 RON | 22.477 RON | 222.630 RON | 28.533 RON | 55.037 RON | — |
| Casa si conturi la banci | 495.737 RON | 171.949 RON | 439.151 RON | 205.224 RON | 741.491 RON | 173.102 RON | 164.248 RON | 71.876 RON | 50.421 RON |
| Cheltuieli in avans | 18.683 RON | 15.367 RON | 1.176 RON | 8.045 RON | 198 RON | 3.993 RON | 1.313 RON | 2.225 RON | — |
| Datorii totale | 1.815.293 RON | 672.047 RON | 525.973 RON | 820.865 RON | 225.712 RON | 259.846 RON | 292.935 RON | 562.334 RON | 205.272 RON |
| Capitaluri proprii | 836.764 RON | 768.884 RON | 1.037.501 RON | 1.397.713 RON | 940.865 RON | 604.302 RON | 420.705 RON | 28.861 RON | -33.189 RON |
| Capital subscris varsat | 400 RON | 400 RON | 400 RON | 400 RON | 400 RON | 400 RON | 400 RON | 400 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 16 | 15 | 16 | 15 | 16 | 15 | 14 | 16 | 15 |
3 contracte atribuite, in valoare de 9.988 lei
Achizitii directe
0 contracte
0 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
3 contracte
9.988 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 392.941 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.934.337 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.374 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.460 din cele 392.941 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,3% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.019 documente la 19.224.692 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 01.09.2026, 15:41).
Nu am gasit contracte publice pentru aceasta firma in SEAP/SICAP.