ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 31.08.2026
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministratorprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 386.019 RON | 148.312 RON | 108.282 RON | 129.851 RON | 244.174 RON | 148.512 RON | 1 |
| 2024 | 295.796 RON | 67.147 RON | 42.054 RON | 7.424 RON | 107.657 RON | 73.027 RON | 2 |
| 2023 | 278.216 RON | 114.614 RON | 66.700 RON | 29.694 RON | 151.820 RON | 114.814 RON | 2 |
| 2022 | 163.271 RON | 82.565 RON | 203.426 RON | 53.620 RON | 292.698 RON | 142.892 RON | 1 |
| 2021 | 189.119 RON | 41.154 RON | 78.416 RON | 63.425 RON | 250.578 RON | 235.587 RON | 1 |
| 2020 | 140.630 RON | 80.491 RON | 5.350 RON | — | 199.784 RON | 194.434 RON | 1 |
| 2019 | 101.598 RON | 42.206 RON | 3.562 RON | — | 117.504 RON | 113.942 RON | 1 |
| 2018 | 139.713 RON | 71.536 RON | 1.674 RON | 128 RON | 73.282 RON | 71.736 RON | 1 |
| 2017 | 10.187 RON | 8.298 RON | 1.233 RON | 224 RON | 9.507 RON | 8.498 RON | 0 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 386.019 RON | 295.796 RON | 278.216 RON | 163.271 RON | 189.119 RON | 140.630 RON | 101.598 RON | 139.713 RON | 10.187 RON |
| Venituri totale | 398.558 RON | 306.504 RON | 294.754 RON | 163.272 RON | 189.269 RON | 140.630 RON | 101.598 RON | 139.713 RON | 10.187 RON |
| Cheltuieli totale | 243.439 RON | 236.401 RON | 177.358 RON | 77.997 RON | 146.223 RON | 57.375 RON | 56.591 RON | 65.666 RON | 1.583 RON |
| Profit brut | 155.119 RON | 70.103 RON | 117.396 RON | 85.275 RON | 43.046 RON | 83.255 RON | 45.007 RON | 74.047 RON | 8.604 RON |
| Profit net | 148.312 RON | 67.147 RON | 114.614 RON | 82.565 RON | 41.154 RON | 80.491 RON | 42.206 RON | 71.536 RON | 8.298 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 129.851 RON | 7.424 RON | 29.694 RON | 53.620 RON | 63.425 RON | — | — | 128 RON | 224 RON |
| Active circulante | 244.174 RON | 107.657 RON | 151.820 RON | 292.698 RON | 250.578 RON | 199.784 RON | 117.504 RON | 73.282 RON | 9.507 RON |
| Stocuri | 0 RON | 14 RON | — | — | — | — | — | — | — |
| Creante | 201.079 RON | 57.097 RON | 133.411 RON | 2.238 RON | 20.415 RON | 7.033 RON | 5.533 RON | 16.630 RON | — |
| Casa si conturi la banci | 43.095 RON | 50.546 RON | 18.409 RON | 290.460 RON | 230.163 RON | 192.751 RON | 111.971 RON | 56.652 RON | 9.507 RON |
| Cheltuieli in avans | 2.521 RON | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Datorii totale | 108.282 RON | 42.054 RON | 66.700 RON | 203.426 RON | 78.416 RON | 5.350 RON | 3.562 RON | 1.674 RON | 1.233 RON |
| Venituri in avans | 119.752 RON | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Capitaluri proprii | 148.512 RON | 73.027 RON | 114.814 RON | 142.892 RON | 235.587 RON | 194.434 RON | 113.942 RON | 71.736 RON | 8.498 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 1 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 |
2 contracte atribuite, in valoare de 20.000 lei
Valorile achizitiilor directe sunt trunchiate la leu in indexul sursei, deci cifra lor de mai jos e o limita inferioara: suma reala e sub 20.002 lei.
Achizitii directe
2 contracte
20.000 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
0 contracte
0 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 392.503 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.931.110 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.287 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.431 din cele 392.503 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,3% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.016 documente la 19.218.031 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 31.08.2026, 19:37).
Au depus oferta impreuna, ca membri ai aceleiasi asocieri.
| Firma | Licitatii comune | Impreuna | Castigate | Concurenti | |
|---|---|---|---|---|---|
BIGREEN ENGINEERING INFRASTRUCTURE S.R.L.CUI 29428812 | 1 | 1 | 0 | — | vezi ↗ |
Apar in aceeasi oferta, dar nu ca parteneri de asociere: ori unul e ofertantul si celalalt il sustine (subcontractant / tert sustinator), ori amandoi sustin acelasi ofertant. Rolul exact e pe fiecare rand.
| Firma | Licitatii comune | Rol in oferta | Proceduri | Concurenti | |
|---|---|---|---|---|---|
SERVCOM GRUP 85 SRLCUI 12797734 | 3 | ofertant · l-a avut subcontractant | 3 | — | vezi ↗ |
OPTIM MANAGEMENT&ENGINEERS S.R.L.CUI 43534320 | 3 | ofertant · l-a avut subcontractant | 2 | — | vezi ↗ |
SETTE VDVS CONSTRUCT SRLCUI 34572546 | 1 | ofertant · l-a avut subcontractant | 1 | — | vezi ↗ |
| 1 | ofertant · l-a avut subcontractant | 1 | — | vezi ↗ | |
GENERAL SERVICE GRUP 98 SRLCUI 10657220 | 1 | ofertant · l-a avut subcontractant | 1 | — | vezi ↗ |
HIGH SYSTEM SOLUTIONS S.R.L.CUI 36347907 | 2 | co-subcontractant | 2 | — | vezi ↗ |
SMART ENGINEERING SOLUTIONS SRLCUI 35811064 | 3 | co-subcontractant | 2 | — | vezi ↗ |
ARCADIA MASTER DESIGN SOLUTIONS S.R.L.CUI 40944245 | 1 | terț susținător · aceeași ofertă | 1 | — | vezi ↗ |
GEN & IUL TRADING SRLCUI 16910410 | 1 | co-subcontractant | 1 | — | vezi ↗ |
| 1 | co-subcontractant | 1 | — | vezi ↗ |
Pentru a vedea toti cei 17 subcontractanti si terti sustinatori, deschideti pagina de firme partenere.
„Licitatii comune" = toate procedurile in care apar amandoua firmele, indiferent de relatie — exact cate se deschid la „vezi". Coloanele de dupa numara doar procedurile cu relatia de pe rand, deci sunt mereu mai mici sau egale. Derivat din declaratiile de participare depuse in SICAP, nu din rezultatul procedurii — deci acopera si ofertele care nu au castigat. Denumirile sunt cele CURENTE din registru; firmele straine pastreaza numele din anunt. „Concurenti = Da" inseamna ca aceleasi doua firme au fost, in alta procedura, in grupuri diferite pe acelasi lot. Informativ, nu dovada.