ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 31.08.2026
Fără denumire: codul înseamnă altceva în Rev.2 față de Rev.3, iar revizia nu e înregistrată.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministratorprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| persoanăadministrator | — |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 170.894 RON | 82.095 RON | 25.421 RON | 37.338 RON | 167.284 RON | 179.201 RON | 0 |
| 2024 | 152.506 RON | 75.049 RON | 5.174 RON | 7.116 RON | 95.163 RON | 97.105 RON | — |
| 2023 | 42.427 RON | 8.075 RON | 80.349 RON | 17.789 RON | 84.617 RON | 22.057 RON | — |
| 2022 | 96.712 RON | 54.516 RON | 204 RON | 28.463 RON | 65.723 RON | 93.982 RON | — |
| 2021 | 60.765 RON | 32.166 RON | 465 RON | — | 39.931 RON | 39.466 RON | — |
| 2020 | 14.390 RON | -19.125 RON | 75 RON | — | 7.374 RON | 7.299 RON | — |
| 2019 | 74.105 RON | 21.018 RON | 794 RON | 9.864 RON | 17.354 RON | 26.424 RON | — |
| 2018 | 54.220 RON | 10.810 RON | 19.222 RON | 24.367 RON | 261 RON | 5.406 RON | — |
| 2017 | — | -5.604 RON | 45.143 RON | 38.870 RON | 869 RON | -5.404 RON | — |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 170.894 RON | 152.506 RON | 42.427 RON | 96.712 RON | 60.765 RON | 14.390 RON | 74.105 RON | 54.220 RON | — |
| Venituri totale | 170.900 RON | 152.537 RON | 45.468 RON | 99.712 RON | 60.765 RON | 14.390 RON | 74.105 RON | 54.220 RON | 0 RON |
| Cheltuieli totale | 75.882 RON | 65.189 RON | 36.122 RON | 42.654 RON | 26.812 RON | 33.125 RON | 50.864 RON | 41.783 RON | 5.604 RON |
| Profit brut | 95.018 RON | 87.348 RON | 9.346 RON | 57.058 RON | 33.953 RON | 0 RON | 23.241 RON | 12.437 RON | 0 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 18.735 RON | 0 RON | 0 RON | 5.604 RON |
| Profit net | 82.095 RON | 75.049 RON | 8.075 RON | 54.516 RON | 32.166 RON | 0 RON | 21.018 RON | 10.810 RON | 0 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 19.125 RON | 0 RON | 0 RON | 5.604 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 37.338 RON | 7.116 RON | 17.789 RON | 28.463 RON | — | — | 9.864 RON | 24.367 RON | 38.870 RON |
| Active circulante | 167.284 RON | 95.163 RON | 84.617 RON | 65.723 RON | 39.931 RON | 7.374 RON | 17.354 RON | 261 RON | 869 RON |
| Creante | 58.916 RON | 4.374 RON | 490 RON | — | — | — | — | — | — |
| Casa si conturi la banci | 108.368 RON | 90.789 RON | 84.127 RON | 65.723 RON | 39.931 RON | 7.374 RON | 17.354 RON | 261 RON | 869 RON |
| Datorii totale | 25.421 RON | 5.174 RON | 80.349 RON | 204 RON | 465 RON | 75 RON | 794 RON | 19.222 RON | 45.143 RON |
| Capitaluri proprii | 179.201 RON | 97.105 RON | 22.057 RON | 93.982 RON | 39.466 RON | 7.299 RON | 26.424 RON | 5.406 RON | -5.404 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |