ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 01.09.2026
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministratorprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 RON | -1.836 RON | 38.861 RON | 0 RON | 302 RON | -38.559 RON | 0 |
| 2024 | — | -9.902 RON | 37.156 RON | — | 433 RON | -36.723 RON | — |
| 2023 | 0 RON | -27.061 RON | 36.871 RON | 2.167 RON | 7.883 RON | -26.821 RON | 1 |
| 2022 | 1.513.501 RON | 1.293.607 RON | 148.935 RON | 11.582 RON | 1.431.200 RON | 1.293.847 RON | 2 |
| 2021 | 1.217.676 RON | 1.027.086 RON | 15.116 RON | 18.538 RON | 1.788.485 RON | 1.791.907 RON | 2 |
| 2020 | 954.031 RON | 764.581 RON | 60.695 RON | 30.264 RON | 795.252 RON | 764.821 RON | 2 |
| 2019 | 919.186 RON | 722.581 RON | 63.982 RON | 74.558 RON | 712.245 RON | 722.821 RON | — |
| 2018 | 847.919 RON | 611.330 RON | 56.421 RON | 116.381 RON | 551.610 RON | 611.570 RON | 2 |
| 2017 | 329.127 RON | 271.236 RON | 6.380 RON | — | 277.816 RON | 271.436 RON | 2 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 0 RON | — | 0 RON | 1.513.501 RON | 1.217.676 RON | 954.031 RON | 919.186 RON | 847.919 RON | 329.127 RON |
| Venituri totale | 0 RON | 1.179 RON | 0 RON | 1.513.501 RON | 1.217.676 RON | 995.173 RON | 919.186 RON | 847.919 RON | 329.127 RON |
| Cheltuieli totale | 1.836 RON | 11.081 RON | 27.061 RON | 204.759 RON | 178.414 RON | 220.640 RON | 187.413 RON | 228.110 RON | 54.600 RON |
| Profit brut | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 1.308.742 RON | 1.039.262 RON | 774.533 RON | 731.773 RON | 619.809 RON | 274.527 RON |
| Pierdere bruta | 1.836 RON | 9.902 RON | 27.061 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Profit net | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 1.293.607 RON | 1.027.086 RON | 764.581 RON | 722.581 RON | 611.330 RON | 271.236 RON |
| Pierdere neta | 1.836 RON | 9.902 RON | 27.061 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 0 RON | — | 2.167 RON | 11.582 RON | 18.538 RON | 30.264 RON | 74.558 RON | 116.381 RON | — |
| Active circulante | 302 RON | 433 RON | 7.883 RON | 1.431.200 RON | 1.788.485 RON | 795.252 RON | 712.245 RON | 551.610 RON | 277.816 RON |
| Stocuri | 0 RON | — | 7.927 RON | 7.928 RON | 974 RON | 330 RON | 330 RON | — | 2.289 RON |
| Creante | 564 RON | 564 RON | 0 RON | 1.293.607 RON | 0 RON | — | — | — | — |
| Casa si conturi la banci | -262 RON | -131 RON | -44 RON | 129.665 RON | 1.787.511 RON | 794.922 RON | 711.915 RON | 551.610 RON | 275.527 RON |
| Datorii totale | 38.861 RON | 37.156 RON | 36.871 RON | 148.935 RON | 15.116 RON | 60.695 RON | 63.982 RON | 56.421 RON | 6.380 RON |
| Capitaluri proprii | -38.559 RON | -36.723 RON | -26.821 RON | 1.293.847 RON | 1.791.907 RON | 764.821 RON | 722.821 RON | 611.570 RON | 271.436 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 0 | — | 1 | 2 | 2 | 2 | — | 2 | 2 |