ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 31.08.2026
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri.
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 RON | -21.162 RON | 127.126 RON | 134.332 RON | 3.540 RON | 10.746 RON | 0 |
| 2024 | — | -22.601 RON | 119.299 RON | 148.660 RON | 2.547 RON | 31.908 RON | — |
| 2023 | 208.706 RON | 8.978 RON | 111.390 RON | 164.669 RON | 1.231 RON | 54.510 RON | 1 |
| 2022 | 308.637 RON | -116.460 RON | 359.577 RON | 181.517 RON | 223.592 RON | 45.532 RON | 1 |
| 2021 | 1.358.077 RON | 32.893 RON | 456.039 RON | 137.755 RON | 480.276 RON | 161.992 RON | 2 |
| 2020 | 847.106 RON | 7.938 RON | 279.102 RON | 130.285 RON | 314.007 RON | 129.099 RON | 3 |
| 2019 | 875.148 RON | 60.322 RON | 243.918 RON | 73.757 RON | 367.451 RON | 121.121 RON | 4 |
| 2018 | 874.376 RON | 42.990 RON | 127.693 RON | 84.389 RON | 195.552 RON | 65.447 RON | 3 |
| 2017 | 217.847 RON | 22.257 RON | 109.604 RON | 167 RON | 331.894 RON | 22.457 RON | 1 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 0 RON | — | 208.706 RON | 308.637 RON | 1.358.077 RON | 847.106 RON | 875.148 RON | 874.376 RON | 217.847 RON |
| Venituri totale | 0 RON | 0 RON | 208.706 RON | 308.637 RON | 1.526.856 RON | 892.841 RON | 886.641 RON | 962.378 RON | 217.847 RON |
| Cheltuieli totale | 21.162 RON | 22.601 RON | 197.646 RON | 422.474 RON | 1.483.619 RON | 877.429 RON | 817.573 RON | 910.745 RON | 193.412 RON |
| Profit brut | 0 RON | 0 RON | 11.060 RON | 0 RON | 43.237 RON | 15.412 RON | 69.068 RON | 51.633 RON | 24.435 RON |
| Pierdere bruta | 21.162 RON | 22.601 RON | 0 RON | 113.837 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Profit net | 0 RON | 0 RON | 8.978 RON | 0 RON | 32.893 RON | 7.938 RON | 60.322 RON | 42.990 RON | 22.257 RON |
| Pierdere neta | 21.162 RON | 22.601 RON | 0 RON | 116.460 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 134.332 RON | 148.660 RON | 164.669 RON | 181.517 RON | 137.755 RON | 130.285 RON | 73.757 RON | 84.389 RON | 167 RON |
| Active circulante | 3.540 RON | 2.547 RON | 1.231 RON | 223.592 RON | 480.276 RON | 314.007 RON | 367.451 RON | 195.552 RON | 331.894 RON |
| Stocuri | 0 RON | — | — | 1.681 RON | — | 84 RON | — | — | 471 RON |
| Creante | 1.677 RON | 684 RON | — | 227.429 RON | 251.478 RON | 200.639 RON | 268.247 RON | 124.167 RON | 211.580 RON |
| Casa si conturi la banci | 1.863 RON | 1.863 RON | 1.231 RON | -5.518 RON | 228.798 RON | 113.284 RON | 99.204 RON | 71.385 RON | 119.843 RON |
| Cheltuieli in avans | 0 RON | — | — | — | — | — | 5.657 RON | 5.657 RON | — |
| Datorii totale | 127.126 RON | 119.299 RON | 111.390 RON | 359.577 RON | 456.039 RON | 279.102 RON | 243.918 RON | 127.693 RON | 109.604 RON |
| Venituri in avans | 0 RON | — | — | — | — | 36.091 RON | 81.826 RON | 92.458 RON | 200.000 RON |
| Capitaluri proprii | 10.746 RON | 31.908 RON | 54.510 RON | 45.532 RON | 161.992 RON | 129.099 RON | 121.121 RON | 65.447 RON | 22.457 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 0 | — | 1 | 1 | 2 | 3 | 4 | 3 | 1 |