ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 01.09.2026
sectorul 1, 011652, parter, ap. 1 cabinet 1 şi spaţii comune
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministratorprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 514.394 RON | 124.410 RON | 248.224 RON | 341.096 RON | 81.738 RON | 174.610 RON | 1 |
| 2024 | 283.903 RON | 119.343 RON | 253.998 RON | 427.931 RON | 100.766 RON | 274.699 RON | 1 |
| 2023 | 335.214 RON | 215.173 RON | 285.077 RON | 376.292 RON | 436.255 RON | 527.470 RON | 1 |
| 2022 | 382.815 RON | 312.097 RON | 211.408 RON | 301.213 RON | 222.492 RON | 312.297 RON | 1 |
| 2021 | 299.298 RON | 272.809 RON | 234.997 RON | 312.963 RON | 607.598 RON | 685.564 RON | — |
| 2020 | 283.285 RON | 274.517 RON | 21.201 RON | — | 533.955 RON | 512.754 RON | — |
| 2019 | 245.788 RON | 238.037 RON | 52.324 RON | — | 428.196 RON | 375.872 RON | — |
| 2018 | 143.419 RON | 137.635 RON | 1.233 RON | — | 139.068 RON | 137.835 RON | — |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 514.394 RON | 283.903 RON | 335.214 RON | 382.815 RON | 299.298 RON | 283.285 RON | 245.788 RON | 143.419 RON |
| Venituri totale | 515.616 RON | 286.718 RON | 335.214 RON | 382.815 RON | 299.298 RON | 283.315 RON | 245.788 RON | 143.419 RON |
| Cheltuieli totale | 377.622 RON | 159.028 RON | 116.689 RON | 62.865 RON | 18.588 RON | 681 RON | 377 RON | 1.482 RON |
| Profit brut | 137.994 RON | 127.690 RON | 218.525 RON | 319.950 RON | 280.710 RON | 282.634 RON | 245.411 RON | 141.937 RON |
| Profit net | 124.410 RON | 119.343 RON | 215.173 RON | 312.097 RON | 272.809 RON | 274.517 RON | 238.037 RON | 137.635 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 341.096 RON | 427.931 RON | 376.292 RON | 301.213 RON | 312.963 RON | — | — | — |
| Active circulante | 81.738 RON | 100.766 RON | 436.255 RON | 222.492 RON | 607.598 RON | 533.955 RON | 428.196 RON | 139.068 RON |
| Creante | 0 RON | 2.500 RON | 247.827 RON | 163.714 RON | 604.627 RON | 198.299 RON | 308.758 RON | 6.112 RON |
| Casa si conturi la banci | 81.738 RON | 98.266 RON | 188.428 RON | 58.778 RON | 2.971 RON | 335.656 RON | 119.438 RON | 132.956 RON |
| Datorii totale | 248.224 RON | 253.998 RON | 285.077 RON | 211.408 RON | 234.997 RON | 21.201 RON | 52.324 RON | 1.233 RON |
| Capitaluri proprii | 174.610 RON | 274.699 RON | 527.470 RON | 312.297 RON | 685.564 RON | 512.754 RON | 375.872 RON | 137.835 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 1 | 1 | 1 | 1 | — | — | — | — |