| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2020 | 1.107 RON | -4.340 RON | 11.453 RON | 5.800 RON | 39.909 RON | 34.256 RON | — |
| 2019 | 87.786 RON | 38.286 RON | 11.015 RON | 8.930 RON | 40.681 RON |
| Indicator | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 1.107 RON | 87.786 RON | 127.421 RON | 38.028 RON |
| 38.596 RON |
| — |
| 2018 | 127.421 RON | 63.849 RON | 4.381 RON | 11.830 RON | 62.305 RON | 69.754 RON | — |
| 2017 | 38.028 RON | 5.705 RON | 12.341 RON | 230 RON | 18.016 RON | 5.905 RON | — |
| Venituri totale | 1.107 RON | 87.786 RON | 127.421 RON | 38.028 RON |
| Cheltuieli totale | 5.414 RON | 46.867 RON | 59.749 RON | 31.182 RON |
| Profit brut | 0 RON | 40.919 RON | 67.672 RON | 6.846 RON |
| Pierdere bruta | 4.307 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Profit net | 0 RON | 38.286 RON | 63.849 RON | 5.705 RON |
| Pierdere neta | 4.340 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 5.800 RON | 8.930 RON | 11.830 RON | 230 RON |
| Active circulante | 39.909 RON | 40.681 RON | 62.305 RON | 18.016 RON |
| Stocuri | 12.333 RON | 10.614 RON | 8.938 RON | 17.384 RON |
| Casa si conturi la banci | 27.576 RON | 30.067 RON | 53.367 RON | 632 RON |
| Datorii totale | 11.453 RON | 11.015 RON | 4.381 RON | 12.341 RON |
| Capitaluri proprii | 34.256 RON | 38.596 RON | 69.754 RON | 5.905 RON |
| Capital subscris varsat | — | 210 RON | 200 RON | 200 RON |
| Patrimoniu regie | 210 RON | — | — | — |
ONRC
ONRC
ANAF · anul 2023
ANAF · 30.06.2026
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
Fără denumire: codul înseamnă altceva în Rev.2 față de Rev.3, iar revizia nu e înregistrată.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 4,76% |
| persoanăadministrator |
Un administrator din registru nu a putut fi legat de o identitate, așa că nu apare mai sus — îi potrivim după identificator, niciodată după nume.
| nepublicat |
| persoană | 95,24% |
| 2 deținători în act · plus 1 deținător pe care actul nu îl numește | 100% |
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.