ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 01.09.2026
sectorul 3
sectorul 2
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministratorprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.390.626 RON | 486.964 RON | 238.500 RON | 305.286 RON | 420.941 RON | 487.727 RON | 2 |
| 2024 | 785.023 RON | 273.786 RON | 254.279 RON | 217.941 RON | 481.192 RON | 444.854 RON | 2 |
| 2023 | 656.203 RON | 248.714 RON | 45.986 RON | 35.987 RON | 236.679 RON | 226.680 RON | 2 |
| 2022 | 699.467 RON | 346.060 RON | -125.890 RON | 9.571 RON | 210.919 RON | 346.380 RON | 1 |
| 2021 | 465.300 RON | 201.600 RON | 202.619 RON | 23.642 RON | 522.414 RON | 343.544 RON | 1 |
| 2020 | 453.988 RON | 138.786 RON | 181.799 RON | 21.134 RON | 302.609 RON | 141.944 RON | 1 |
| 2019 | 372.675 RON | 94.665 RON | 106.231 RON | 30.659 RON | 205.295 RON | 129.723 RON | 1 |
| 2018 | 198.038 RON | 126.473 RON | 6.407 RON | 159 RON | 137.784 RON | 131.536 RON | 1 |
| 2017 | 6.802 RON | 4.863 RON | 204 RON | 259 RON | 5.008 RON | 5.063 RON | — |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 1.390.626 RON | 785.023 RON | 656.203 RON | 699.467 RON | 465.300 RON | 453.988 RON | 372.675 RON | 198.038 RON | 6.802 RON |
| Venituri totale | 1.392.533 RON | 785.028 RON | 656.203 RON | 699.467 RON | 465.303 RON | 453.988 RON | 372.675 RON | 198.038 RON | 6.802 RON |
| Cheltuieli totale | 871.297 RON | 497.252 RON | 401.058 RON | 346.650 RON | 249.645 RON | 305.162 RON | 274.274 RON | 67.121 RON | 1.735 RON |
| Profit brut | 521.236 RON | 287.776 RON | 255.145 RON | 352.817 RON | 215.658 RON | 148.826 RON | 98.401 RON | 130.917 RON | 5.067 RON |
| Profit net | 486.964 RON | 273.786 RON | 248.714 RON | 346.060 RON | 201.600 RON | 138.786 RON | 94.665 RON | 126.473 RON | 4.863 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 305.286 RON | 217.941 RON | 35.987 RON | 9.571 RON | 23.642 RON | 21.134 RON | 30.659 RON | 159 RON | 259 RON |
| Active circulante | 420.941 RON | 481.192 RON | 236.679 RON | 210.919 RON | 522.414 RON | 302.609 RON | 205.295 RON | 137.784 RON | 5.008 RON |
| Stocuri | 1.470 RON | 1.355 RON | 1.152 RON | 394 RON | — | — | 409 RON | 3.287 RON | — |
| Creante | 323.482 RON | 37.004 RON | 10.523 RON | 77.450 RON | 73.788 RON | 84.496 RON | 7.336 RON | 22.447 RON | 1.055 RON |
| Casa si conturi la banci | 95.989 RON | 442.833 RON | 225.004 RON | 133.075 RON | 448.626 RON | 218.113 RON | 197.550 RON | 112.050 RON | 3.953 RON |
| Cheltuieli in avans | 0 RON | — | — | — | 107 RON | — | — | — | — |
| Datorii totale | 238.500 RON | 254.279 RON | 45.986 RON | -125.890 RON | 202.619 RON | 181.799 RON | 106.231 RON | 6.407 RON | 204 RON |
| Capitaluri proprii | 487.727 RON | 444.854 RON | 226.680 RON | 346.380 RON | 343.544 RON | 141.944 RON | 129.723 RON | 131.536 RON | 5.063 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | — |