MVA RENTAL CLEANING S.R.L.
- MV ANROS NAV SRLdocumentat pana in 2019
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2021 | 57.915 RON | -28.837 RON | 42.327 RON | 4.631 RON | 54.661 RON | 17.011 RON | 1 |
| 2020 | 75.393 RON | 47.557 RON | 7.700 RON | 69 RON | 53.479 RON |
| Indicator | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 57.915 RON | 75.393 RON | — |
| 45.848 RON |
| 1 |
| 2019 | — | 494 RON | 1.807 RON | — | 98 RON | -1.709 RON | 1 |
| 2018 | — | -2.360 RON | 2.300 RON | — | 97 RON | -2.203 RON | — |
| 2017 | — | -43 RON | 0 RON | — | 157 RON | 157 RON | — |
| — |
| — |
| Venituri totale | 79.139 RON | 87.983 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Cheltuieli totale | 107.192 RON | 39.746 RON | -494 RON | 2.360 RON | 43 RON |
| Profit brut | 0 RON | 48.237 RON | 494 RON | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere bruta | 28.053 RON | 0 RON | 0 RON | 2.360 RON | 43 RON |
| Profit net | 0 RON | 47.557 RON | 494 RON | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere neta | 28.837 RON | 0 RON | 0 RON | 2.360 RON | 43 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 4.631 RON | 69 RON | — | — | — |
| Active circulante | 54.661 RON | 53.479 RON | 98 RON | 97 RON | 157 RON |
| Stocuri | 9.061 RON | 1.500 RON | — | — | — |
| Creante | 20.862 RON | 8.534 RON | — | — | — |
| Casa si conturi la banci | 24.738 RON | 43.445 RON | 98 RON | 97 RON | 157 RON |
| Cheltuieli in avans | 46 RON | — | — | — | — |
| Datorii totale | 42.327 RON | 7.700 RON | 1.807 RON | 2.300 RON | 0 RON |
| Capitaluri proprii | 17.011 RON | 45.848 RON | -1.709 RON | -2.203 RON | 157 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 1 | 1 | 1 | — | — |
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministratorprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Firmele sunt cele care au sediul social la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.