ROUA TRAVEL&SPA S.R.L.
- POIENITA TRAVEL SRLdocumentat pana in 2018
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 28.08.2026
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministratorprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 20.176 RON | 14.177 RON | 41.786 RON | 126.432 RON | 13.142 RON | 17.187 RON | — |
| 2023 | 47.820 RON | 36.917 RON | 62.684 RON | 136.332 RON | 24.888 RON | 3.010 RON | — |
| 2022 | 53.140 RON | 50.437 RON | 83.237 RON | 146.232 RON | 18.524 RON | -33.907 RON | 1 |
| 2021 | 28.750 RON | 12.374 RON | 118.718 RON | 163.194 RON | 6.506 RON | -84.344 RON | 1 |
| 2020 | 10.730 RON | -58.811 RON | 137.489 RON | 183.094 RON | 12.902 RON | -96.718 RON | 3 |
| 2019 | 6.915 RON | -670 RON | 78.707 RON | 202.994 RON | 12.931 RON | -37.907 RON | 3 |
| 2018 | 2.480 RON | -29.437 RON | 50.153 RON | 207.108 RON | 8.833 RON | -29.237 RON | 3 |
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 20.176 RON | 47.820 RON | 53.140 RON | 28.750 RON | 10.730 RON | 6.915 RON | 2.480 RON |
| Venituri totale | 35.101 RON | 68.670 RON | 77.968 RON | 48.650 RON | 38.955 RON | 107.815 RON | 7.455 RON |
| Cheltuieli totale | 18.223 RON | 24.978 RON | 25.976 RON | 36.276 RON | 97.695 RON | 108.415 RON | 36.867 RON |
| Profit brut | 16.878 RON | 43.692 RON | 51.992 RON | 12.374 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 58.740 RON | 600 RON | 29.412 RON |
| Profit net | 14.177 RON | 36.917 RON | 50.437 RON | 12.374 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 58.811 RON | 670 RON | 29.437 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 126.432 RON | 136.332 RON | 146.232 RON | 163.194 RON | 183.094 RON | 202.994 RON | 207.108 RON |
| Active circulante | 13.142 RON | 24.888 RON | 18.524 RON | 6.506 RON | 12.902 RON | 12.931 RON | 8.833 RON |
| Stocuri | 8.391 RON | 8.199 RON | 5.700 RON | 5.700 RON | 5.700 RON | 5.700 RON | — |
| Creante | 2.200 RON | — | 8.059 RON | — | — | — | 8.000 RON |
| Casa si conturi la banci | 2.551 RON | 16.689 RON | 4.765 RON | 806 RON | 7.202 RON | 7.231 RON | 833 RON |
| Datorii totale | 41.786 RON | 62.684 RON | 83.237 RON | 118.718 RON | 137.489 RON | 78.707 RON | 50.153 RON |
| Venituri in avans | 80.601 RON | 95.526 RON | 115.426 RON | 135.326 RON | 155.225 RON | 175.125 RON | 195.025 RON |
| Capitaluri proprii | 17.187 RON | 3.010 RON | -33.907 RON | -84.344 RON | -96.718 RON | -37.907 RON | -29.237 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | — | — | 1 | 1 | 3 | 3 | 3 |