| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | — | -31 RON | 127.737 RON | — | 1.946 RON | -125.791 RON | — |
| 2023 | — | 0 RON | 127.737 RON | — | 1.977 RON |
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| -125.760 RON |
| — |
| 2022 | 5.400 RON | -1.061 RON | 134.635 RON | — | 8.875 RON | -125.760 RON | — |
| 2021 | 9.244 RON | -9.974 RON | 134.912 RON | — | 10.213 RON | -124.699 RON | — |
| 2020 | 76.472 RON | -12.946 RON | 115.435 RON | — | 710 RON | -114.725 RON | 1 |
| 2019 | 320.157 RON | -38.383 RON | 162.904 RON | — | 61.425 RON | -101.479 RON | 1 |
| 2018 | 684.723 RON | -62.609 RON | 130.517 RON | — | 67.396 RON | -63.121 RON | 1 |
| 2017 | — | -762 RON | 600 RON | 65 RON | 23 RON | -512 RON | — |
| Cifra de afaceri |
| — |
| — |
| 5.400 RON |
| 9.244 RON |
| 76.472 RON |
| 320.157 RON |
| 684.723 RON |
| — |
| Venituri totale | 0 RON | 0 RON | 5.400 RON | 9.244 RON | 79.400 RON | 320.292 RON | 695.274 RON | 0 RON |
| Cheltuieli totale | 31 RON | — | 6.299 RON | 18.941 RON | 91.675 RON | 355.482 RON | 750.620 RON | 762 RON |
| Pierdere bruta | 31 RON | 0 RON | 899 RON | 9.697 RON | 12.275 RON | 35.190 RON | 55.346 RON | 762 RON |
| Pierdere neta | 31 RON | 0 RON | 1.061 RON | 9.974 RON | 12.946 RON | 38.383 RON | 62.609 RON | 762 RON |
| Active fixe (imobilizate) | — | — | — | — | — | — | — | 65 RON |
| Active circulante | 1.946 RON | 1.977 RON | 8.875 RON | 10.213 RON | 710 RON | 61.425 RON | 67.396 RON | 23 RON |
| Stocuri | — | — | — | 4.917 RON | 1 RON | 59.104 RON | 65.567 RON | — |
| Creante | 1.946 RON | 1.946 RON | 1.946 RON | 2.809 RON | 639 RON | 490 RON | — | — |
| Casa si conturi la banci | — | 31 RON | 6.929 RON | 2.487 RON | 70 RON | 1.831 RON | 1.829 RON | 23 RON |
| Datorii totale | 127.737 RON | 127.737 RON | 134.635 RON | 134.912 RON | 115.435 RON | 162.904 RON | 130.517 RON | 600 RON |
| Capitaluri proprii | -125.791 RON | -125.760 RON | -125.760 RON | -124.699 RON | -114.725 RON | -101.479 RON | -63.121 RON | -512 RON |
| Capital subscris varsat | 250 RON | 250 RON | 250 RON | 250 RON | 250 RON | 250 RON | 250 RON | 250 RON |
| Nr. mediu salariati | — | — | — | — | 1 | 1 | 1 | — |
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
ONRC
ONRC
ANAF · anul 2025
ANAF · 30.06.2026
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
Nu am putut lega aceasta persoana de o identitate, asa ca nu stim in ce alte firme apare. O potrivim dupa identificator, niciodata dupa nume.