| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 439.484 RON | 366.659 RON | 96.264 RON | 140.535 RON | 326.489 RON | 370.760 RON | 1 |
| 2024 | 386.992 RON | 236.455 RON | 90.645 RON | 57.122 RON | 557.264 RON |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|
| 523.741 RON |
| 1 |
| 2023 | 410.903 RON | 287.046 RON | 66.233 RON | 32.705 RON | 320.814 RON | 287.286 RON | 1 |
| 2022 | 315.637 RON | 206.563 RON | 158.392 RON | 55.844 RON | 309.351 RON | 206.803 RON | 1 |
| 2021 | 275.066 RON | 159.035 RON | 87.529 RON | 86.305 RON | 160.499 RON | 159.275 RON | 1 |
| 2020 | 202.113 RON | 138.956 RON | 145.494 RON | 116.766 RON | 167.924 RON | 139.196 RON | 1 |
| 2019 | 250.160 RON | 204.043 RON | 3.970 RON | — | 208.253 RON | 204.283 RON | 1 |
| 2018 | 276.234 RON | 242.436 RON | -214 RON | — | 242.462 RON | 242.676 RON | 1 |
| 2017 | 134.942 RON | 125.864 RON | 2.706 RON | 122 RON | 128.648 RON | 126.064 RON | 1 |
| Cifra de afaceri | 439.484 RON | 386.992 RON | 410.903 RON | 315.637 RON | 275.066 RON | 202.113 RON | 250.160 RON | 276.234 RON | 134.942 RON |
| Venituri totale | 549.972 RON | 387.201 RON | 413.049 RON | 319.141 RON | 275.336 RON | 202.247 RON | 250.160 RON | 276.234 RON | 134.942 RON |
| Cheltuieli totale | 171.087 RON | 145.014 RON | 122.014 RON | 109.484 RON | 113.604 RON | 61.425 RON | 43.616 RON | 31.036 RON | 6.881 RON |
| Profit brut | 378.885 RON | 242.187 RON | 291.035 RON | 209.657 RON | 161.732 RON | 140.822 RON | 206.544 RON | 245.198 RON | 128.061 RON |
| Profit net | 366.659 RON | 236.455 RON | 287.046 RON | 206.563 RON | 159.035 RON | 138.956 RON | 204.043 RON | 242.436 RON | 125.864 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 140.535 RON | 57.122 RON | 32.705 RON | 55.844 RON | 86.305 RON | 116.766 RON | — | — | 122 RON |
| Active circulante | 326.489 RON | 557.264 RON | 320.814 RON | 309.351 RON | 160.499 RON | 167.924 RON | 208.253 RON | 242.462 RON | 128.648 RON |
| Stocuri | 4.078 RON | 397 RON | — | — | — | — | — | — | — |
| Creante | 251.751 RON | 165.094 RON | 156.576 RON | 290.149 RON | 2.428 RON | 480 RON | 48.238 RON | — | 44.367 RON |
| Casa si conturi la banci | 70.660 RON | 391.773 RON | 164.238 RON | 19.202 RON | 158.071 RON | 167.444 RON | 160.015 RON | 242.462 RON | 84.281 RON |
| Datorii totale | 96.264 RON | 90.645 RON | 66.233 RON | 158.392 RON | 87.529 RON | 145.494 RON | 3.970 RON | -214 RON | 2.706 RON |
| Capitaluri proprii | 370.760 RON | 523.741 RON | 287.286 RON | 206.803 RON | 159.275 RON | 139.196 RON | 204.283 RON | 242.676 RON | 126.064 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministratorprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.