| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 47.307 RON | 3.062 RON | 13.169 RON | — | 16.471 RON | 3.302 RON | 1 |
| 2023 | 320.770 RON | 180.451 RON | 52.619 RON | — | 233.310 RON |
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 180.691 RON |
| 1 |
| 2022 | 294.456 RON | 199.561 RON | 24.297 RON | — | 224.098 RON | 199.801 RON | 1 |
| 2021 | 222.012 RON | 122.485 RON | 27.030 RON | — | 149.755 RON | 122.725 RON | — |
| 2020 | 139.647 RON | 74.487 RON | 10.734 RON | — | 85.556 RON | 74.822 RON | — |
| 2019 | 176.806 RON | 88.111 RON | 4.331 RON | — | 92.642 RON | 88.311 RON | — |
| 2018 | 173.070 RON | 99.647 RON | 1.300 RON | — | 101.147 RON | 99.847 RON | — |
| 2017 | 43.088 RON | 26.062 RON | 13.434 RON | — | 39.696 RON | 26.262 RON | — |
| Cifra de afaceri |
| 47.307 RON |
| 320.770 RON |
| 294.456 RON |
| 222.012 RON |
| 139.647 RON |
| 176.806 RON |
| 173.070 RON |
| 43.088 RON |
| Venituri totale | 48.734 RON | 325.293 RON | 307.157 RON | 236.541 RON | 141.228 RON | 177.585 RON | 173.238 RON | 43.142 RON |
| Cheltuieli totale | 45.199 RON | 141.699 RON | 100.120 RON | 107.511 RON | 63.002 RON | 84.170 RON | 68.398 RON | 15.787 RON |
| Profit brut | 3.535 RON | 183.594 RON | 207.037 RON | 129.030 RON | 78.226 RON | 93.415 RON | 104.840 RON | 27.355 RON |
| Profit net | 3.062 RON | 180.451 RON | 199.561 RON | 122.485 RON | 74.487 RON | 88.111 RON | 99.647 RON | 26.062 RON |
| Active circulante | 16.471 RON | 233.310 RON | 224.098 RON | 149.755 RON | 85.556 RON | 92.642 RON | 101.147 RON | 39.696 RON |
| Creante | — | 172.645 RON | 150.000 RON | 80.000 RON | — | 24.761 RON | 28.916 RON | 28.890 RON |
| Casa si conturi la banci | 16.471 RON | 60.665 RON | 74.098 RON | 69.755 RON | 85.556 RON | 67.881 RON | 72.231 RON | 10.806 RON |
| Datorii totale | 13.169 RON | 52.619 RON | 24.297 RON | 27.030 RON | 10.734 RON | 4.331 RON | 1.300 RON | 13.434 RON |
| Capitaluri proprii | 3.302 RON | 180.691 RON | 199.801 RON | 122.725 RON | 74.822 RON | 88.311 RON | 99.847 RON | 26.262 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 1 | 1 | 1 | — | — | — | — | — |
ONRC
ONRC
ANAF · anul 2025
ANAF · 30.06.2026
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministratorprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.